راهنمای سفر به دبی - هزینه سفر،  دانستنی های ضروری سفر به دبی

راهنمای سفر به دبی، همه چیز درباره دبی، باید ها و نباید های سفر به دبی - مرجع دانستنی های دبی

راهنمای سفر به دبی، همه چیز درباره دبی، باید ها و نباید های سفر به دبی - مرجع دانستنی های دبی

راهنمای سفر به دبی - چرا با تور دبی سفر کنیم و یا اصلا چرا به دبی سفر کنیم ؟

دبی، پر جمعیت ترین شهر امارت، شهری پرآوازه و محبوب سالانه تعداد بیشماری توریست را از سراسر دنیا به خود جذب کرده. دبی، با امکان تفریحی و گردشیمختلف، متنوع ترین ها را با برای گردشگران فراهم می کند، از سافاری در بیابان های داغ تا اسکی ، تفریحات آبی و حمام آفتاب در ساحل آرام و زیبای جمیرا همه تنها بخشی از جاذبه های گردشگری دبی است. ، این شهر کوچک اما مدرن به تنهایی جذابیت چندین کشور را در خود جای داده و چکیده ای از تمام ملل های دنیا را به نمایش گذاشته، با سفر با تور دبی لذت سفر به چندین کشور را تجربه خواهید کرد و در این شهر شگفت انگیز از بهترین ها و مدرترین ها در فضایی متفاوت لذت خواهید برد. جالب است که بدانید همه جذابیت های دبی، از جنگل بارانی در دل صحرا تا پیست اسکی، قایق های کف شیشه ای،جزیره های مصنوعی، آکواریوم های آبی غول پیکر و تونل های آکواریوم با 140 گونه ی آبزیان و همه و همه ساخت دست بشر است که این شهررا در کمتر از 200 سال به قطب بازرگانی منطقه و همچنین مقصدی تفریحی بی مثال برای گردشگران تبدیل کرده است.

راهنمای سفر عاشقانه در دبی، آداب و نکات سفر عاشقانه در دبی

راهنمای سفر عاشقانه در دبی، آداب و نکات سفر عاشقانه در دبی

باید ها و نباید هار سفر عاشقانه به دبی، راهنمای سفر ماه عسل در دبی 

برای آنهایی که می خواهند سفری عاشقانه به دبی داشته باشند و یا ماه عسل خود را در شهر زیبای لوکسی همچون دبی سپری کنند، اماکن دیدنی دبی فراتر از انتظار آنهاست. دبی شهری مناسب برای قرار های عاشقانه است، در این شهر از هر قوم و ملیتی خواهید دید اما همانطور که می دانید این شهری مذهبی است و خانواده رویال دبی بر روی قوانین دبی نظارتی دقیق دارند. 

در طول سفر با تور دبی مکان های رومانتیک زیادی در انتظار زوج های جوان است، اماکن دیدنی رویایی که مخصوص دیدار ها و ملاقات های عاشقانه است. 

سفر ماه عسل به دبی، ماه عسل در اماکن دیدنی رومانتیک دبی با تور دبی : اماکن رومانتیک رویایی دبی

قوانین دبی برای زوج ها در ملاقات و سفر عاشقانه در دبی  : 

نباید های سفر به دبی، با این 11 کار در دبی دستگیر خواهید شد

نباید های سفر به دبی، با این 11 کار در دبی دستگیر خواهید شد

11 کاری که با آنها در دبی دستگیر خواهید شد، نباید ها در سفر به دبی

 در حالیکه دبی دارای قوانین غیر معمولیست  و توریستان نا آشنا به قوانین بار ها به دلیل رعایت نکردن آنها دستگیر شده اند، با این حال دبی شهری توریستی و محبوب در میان توریستان است. شما نیز اگر قصد سفر با تور دبی را دارید، بهتر است پیش از سفر به دبی اطلاعات کلی از قوانین و سنت های دبی دریافت کنید تا ناخواسته هنگام بازدید از دیدنی های دبی، این شهر داینامیک و بین المللی به مشکل بر نخورید. برای شروع، در ادامه با 11 نکته از نباید های دبی آشنا می شوید ، 11 چیزی که در دبی  نباید  مرتکب شد و می بایست مراقب آنها بود.

نباید ها در سفر به دبی، 13 کاری که نباید در دبی انجام داد

نباید ها در سفر به دبی، 13 کاری که نباید در دبی انجام داد

13 چیز که هرگز نباید در دبی انجام دهید، راهنمای سفر به دبی 

زمانی که با تور دبی، تور تایلند و یا به کشور های خارجی توریستی و پر بازدید سفر می کنید، شدیدا توصیه می کنیم که پیش از خرید بلیط و سفر به آن کشور از باید ها و نباید های آن کشور مطلع گردید. شما به عنوان یک توریست خارجی می بایست با فرهنگ، قوانین و سنت های کشور میزبان آشنا باشید و آنها را دنبال کنید. حال اگر برای سفر به دبی آماده می شوید و قصد سفر به این شهر لوکس و دیدنی را دارید،  با نباید های دبی آشنا شوید تا در حین گشت و گذار در مکان های دیدنی دبی، سفری به یاد ماندنی بدون اتفاقی غیر منتظره را تجربه کنید. دبی دارای قوانین و فرهنگ منحصر به فردیست که ممکن است برای برخی شاید آنچنان که بایست آشنا نباشد. در ادامه با کار هایی که توریستان نباید هرگز در دبی مرتکب شوند آشنا می شوید، با دیریم دبی همراه باشید:

13 نکته که نباید در سفر به دبی انجام داد، نباید های سفر به دبی :

چطور دبی، دبی شد، چطور دبی ثروتمند شد ؟

چطور دبی، دبی شد، چطور دبی ثروتمند شد ؟

دبی کی ؟ کجا و چطور ثروتمند شد ؟

دبی، شهر تضاد هاست، تلفیقی از شهر جدید و قدیم، شهری که به ثروت فضایی خود شهرت دارد. شهری که همه ساله تعداد زیادی توریست را به خود جلب می کند و جلب کرده است. امروزه مردم به سادگی ثروت دبی را باور دارند و می دانند که این شهر، شهر ثروتمندان است. اگر قصد سفر با تور دبی را دارید، جالب است بدانید که این شهر چطور به شهری ثروتمند تبدیل شد، یا بهتر بگوییم دبی چطور دبی شد. مسلما این همه ثروت یک شبه و یک روزه نصیب دبی نشده و رازی بر پس آن است که باعث شده تا دبی شهر منحصر به فردترین دیدنی ها و بزرگ ترین مراکز خرید دنیا شود. 

حاکم دبی، تصاویر خانواده سلطنتی دبی و حقایقی درباره شاهزاده دبی

حاکم دبی، تصاویر خانواده سلطنتی دبی و حقایقی درباره شاهزاده دبی

آل مکتوم شیخ دبی، خانواده سلطنتی دبی چگونه محبوب باقی ماند؟

خانواده آل مکتوم، خانواده اشراف زاده و سلطنتی دبی، توسط رهبر سلطنت شیخ محمد بن رشید آل مکتوم، حاکم دبی رهبری می شود. اگرچه او و خانواده سلطنتی او  در میان ساکنان دبی و امارات متحده عربی محبوب هستند، اما بسیاری از مردم خارج از کشور درباره این خانواده سلطنتی، چیزی جز ثروت غنی آنها چیزی نمی دانند. و اما آنها چگونه به قدرت رسیده و چطور تا این اندازه به محبوب است؟ در طول سفر با تور دبی، حتما جالب است بدانید که چرا اهالی این شهر لوکس، از آل مکتوم و خانواده او به خوبی یاد می کنند.

خانواده آل مکتوم از فرزندان قبایل باستانی بنی یاس در منطقه ای که حالا امارات متحده عربی نام دارد می باشد، این قبایل از قدرتمند ترین و استراتژیک ترین قبایل خانوادگی عربستان بوده و از قبایل مهم در دبی نام می شود.

کلمات پرکاربرد عربی در سفر دبی - در خرید و هتل

کلمات پرکاربرد عربی در سفر دبی - در خرید و هتل

کلمات پر کاربرد و کلیدی عربی در سفر، کلمات کاربردی عربی در خرید و هتل

اگر قصد به سفر به کشور زیبای دبی و یا دیگر سرزمین های عربی را دارید، تنها آشنایی با مکان های دیدنی و یا رسومات دبی کافی نیست. اگر چه که می توانید به زبان انگلیسی نیز با مردم ارتباط برقرار کنید، اما آشنایی با چند کلمه عربی به شما در طول سفر با تور دبی حتما کمک می کند تا خود را نزدیک تر به مردم عرب زبان حس کنید. مردم محلی دبی بسیار خون گرم و مهربان اند، اما اگر به زبان عربی صحبت کنید، مسلما صمیمانه تر مورد استقبال آنها قرار خواهید گرفت.

پیش از سفر به دبی ، با چندین کلمه کاربردی و پر استفاده عربی آشنا شوید تا بتوانید تا حدودی در مراکز خرید بزرگ دبی و یا هتل محل اقامتتان  با مردم ارتباط بر قرار کنید:

15 کلمه پرکاربرد عربی در سفر، کلمات پرکاربرد عربی

15 کلمه پرکاربرد عربی در سفر، کلمات پرکاربرد عربی

کلمات پرکاربرد عربی، 15 کلمه عربی که باید پیش از سفر به دبی بدانید

15 کلمه پرکاربرد عربی در سفر به دبی

کلمات کاربردی عربی در سفر – به هنگام بازدید و سفر به کشور های خارجی توریستی نظیر شهر لوکس و مدرن دبی، کشور رویایی ترکیه، کشور لبخند ها تایلند و ... مهم است که با چند کلمه کاربردی آشنا شوید تا سفر به کشور خارجی را  به خوبی  حس کنید و بتوانید چند کلمه ای با مردم محلی آن کشور به زبان خودشان گفت و گو کنید. اگر چه با استفاده از زبان انگلیسی هم می توانید به راحتی به سفر خود ادامه دهید، اما لذت آموختن چند کلمه کاربردی عربی را از خود نگیرید. از این گذشته یادگیری چند کلمه پر کاربرد احترام شما به فرهنگ و مردم دبی نشان می دهد، بنابر این یاد گیری آنها خالی از لطف نیست.

11 راه در کم کردن هزینه های سفر به دبی، چطور از هزینه سفر  دبی کم کنیم؟

11 راه در کم کردن هزینه های سفر به دبی، چطور از هزینه سفر دبی کم کنیم؟

هزینه های سفر به دبی و 11 راه برای کم کردن این هزینه ها

چطور از هزینه های سفر به دبی کم کنیم ؟

سفر با تور دبی سفری ارزان نیست و همانطور که می دانید دبی شهری نیست که بتوان به بودجه کم سفر کرد. گشت و گذار در این شهر بزرگ بی تردید گشت و گذار در شهر ارزانی نیست و توریستان تور دبی می بایست خود را آماده پرداخت هزینه های بالا به هنگام بازدید از شهر کنند. با این حال، چند راه وجود دارد که می توان با استفاده از آنها حتی در شهر گران قیمتی مثل دبی ارزان سفر کرد. با استفاده از این چند حقه هزینه های سفر به دبی را کاهش دهید و  بدون هیچ تلاشی کم هزینه به دبی سفر کنید

10 حقیقت باور نکردنی درباره جزیره پالم جمیرا

10 حقیقت باور نکردنی درباره جزیره پالم جمیرا

حقابق باور نکردنی جزیره جمیرا، جمیرا و راز های پنهان آن در دبی

پالم جمیرا و پالم شیخ علی، دو جزیره مصنوعی در سواحل دبی هستند که توریستان زیادی از سرتاسر دنیا را جذب زیبایی و معماری خارق العاده خود کرده اند، این جزیره مصنوعی در لیست مکان های دیدنی مشهوریست که در طول سفر با تور دبی حتما متوجه محبوبیت آن خواهید شد. در دبی این دو جزیره مصنوعی از مهم ترین مقاصد لوکس و دیدنی دبی محسوب می شوند. در واقع جزیره پالم را می توان از بی مانند ترین جاذبه هایی خواند که در هر شهر توسعه یافته ای نمی توان مثل ان را دید. از ویژگی های جزیره پالم جمیرا می توان به برترین هتل های شهر، اسکله، ویلا های رو به ساحل حیرت انگیز، بهترین رستوران ها، مارینا، پارک های آبی و مراکز خرید اشاره کرد. 

این جزیره مصنوعی مساحتی نزدیک بر 7 میلیون متر مربع دارد و از حیرت انگیزترین دست سازه های بشر در دنیاست که از 3 جزیره تشکیل شده است: پالم جمیرا، پالم جابل علی و پالم دیره دبی. جزیره پالم در حال حاضر بزرگ ترین جزیره دست ساز بشر در دنیاست. 

جدا از همه اینها، حقایق مختلف جالبی پشت این جزیره مصنوعی پنهان شده که آن را به یکی از مکان های تفریحی معروف در دنیا بدیل کرده است :