ساحل جمیرا دبی، یکی از زیبا ترین سواحل پیاده روی دبی

ساحل جمیرا دبی، یکی از زیبا ترین سواحل پیاده روی دبی

ساحل جمیرا دبی، زیبا ترین ساحل ماسه ای دبی 

ساحل جمیرا دبی – ساحل جمیرا دبی یکی از زیبا ترین و محبوب ترین سواحل پیاده روی در میان دیگر سواحل معروف دبی است. در طول سفر خود با تور دبی دلچسب ترین حمام آفتاب عمرتان را در ساحل جمیرا خواهید گرفت و در پرتو لذت بخش آفتاب شیرجه خواهید زد. آب ساحل جمیرا بسیار تمیز است و محیط اطراف ساحل نیز به خوبی نگه داری شده است، از این رو به هنگام گشت و گذار در ساحل جمیرا  دبی هیچ زباله و یا آشغالی نمی بینید. ساحل تقریبا 3 کیلومتر می باشد و محیط آرام ساحل، جمیرا را برای یک پیاده روی طولانی به مناسب ترین سواحل پیاده روی تبدیل کرده.  

ساحل جمیرا به 3 بخش تقسیم می شود : سمت چپ و سمت راست ساحل به محدوده مجاز شنا و محدوده وسط و یا مرکزی ساحل مخصوص انواع تفریحات آبی نظیر موج سواری و ... اختصاص گردیده است. 

از دلایل دیگر جذابیت و محبوبیت این ساحل، وجود برج العرب دبی در نزدیکی ساحل جمیرا است، منظره ای از برج العرب، ساحل جمیرا و خط ساحلی سر زنده این ساحل، جمیرا را به یکی از زیبا ترین ناحیه ساحلی دبی بدیل کرده است.  

چرا ساحل جمیرا دبی از محبوب ترین سواحل دبی است 

به دلیل امکانات و تفریحات آبی که در این ساحل زیبا تعبیه شده است، ساحل جمیرا یکی از سواحل خوب برای خانواده هاست، اگر به همراه خانواده خود با تور دبی سفر می کنید، در این ساحل می توانید با فراقی آسوده از یک روز آرام و آفتابی لذت ببرید. محیط امن و ارام ساحل به شما اجازه می دهد تا از تفریحات آبی متنوع دبی لذت ببرید.  

ساحل-جمیرا-دبی-1

بهترین زمان برای بازدید از ساحل جمیرا دبی و هزینه ورودی به ساحل جمیرا

بهترین و مناسب ترین زمان بازدید از ساحل جمیرا دبی از اُکتبر تا ژوئن ( مهر ماه تا اوایل تیر ماه ) است، در این زمان هوا آنچنان گرم نیست و می توانید در این ساحل از تماشای برج العرب و شنا در آب های زلال خلیج فارس لذت ببرید. 

هزینه ورودی ساحل جمیرا به ازای هر نفر 5 درهم ( تقریبا 6 هزار تومان ) است. 

امکانات و ویژگی های ساحل جمیرا دبی :

نجات غریق

دوش آب و سویس بهداشتی

ساحل ماسه ای تمیز و صاف 

غرفه های غذا و نوشیدنی

زمین بازی کودکان 

مناطق ویژه باربیکیو و پیک نیک

ساحل-جمیرا-دبی-2

نشانی ساحل جمیرا دبی :

دبی، جاده جمیرا 

چطور به ساحل جمیرا برسم ؟

با استفاده از تاکسی و یا اتوبوس می توانید به راحتی به ساحل جمیرا برسید، تعقریبا تمام وسایق حمل و نقل عمومی در جمیرا دبی ایستگاه دارند. اگر می خواهید با ماشین کرایه ای و یا شخصی خود به ساحل جمیرا یروید، خوب است بدانید که پارکینگ از ساعت 13 الی 16 رایگان است.  

ساحل-جمیرا-دبی-3

در طول سفر خود با تور دبی همه روزه از ساعت 7 صبح الی 11 شب  و در روز های تعطیل تا 11:30 شب می توانید از فضای دلباز و گرم ساحل جمیرا لذت ببرید.