سافاری بیابانی دبی : سافاری تفریحات صحرایی دبی

سافاری بیابانی دبی : سافاری تفریحات صحرایی دبی

سافاری بیابانی دبی :  بهترین تجربه سافاری در دبی - Dubai Safari  

سافاری بی اغراق یکی از برترین تجربه های هیجان انگیز و فراموش نشدنی دبی است، زمانی که می خواهید یک تفریح بسیار هیجان انگیز و فراموش نشدنی را تجربه کنید، سری به حاشیه شهر دبی، مناطق کویری دبی بزنید تا بهترین خاطره عمرتان را بسازید. سافاری در صحرا های حیرت آور دبی، جایی که گردشگران و مسافران تور دبی از هیجان انگیز ترین و جذااب ترین تفریح دبی لذت می برند. 

تنها 3 یا 4 ساعت برای یک سافاری به یادماندنی در دبی کافیست، با سرعت زیاد از روی تپه های شنی عظیم بپرید، شتر سواری کنید، از روی تپه ها با موتور پرشی بپرید، در دل کویر خوشمزه ترین غذا ها را بخورید و از زیبایی های منحصر به فرد کویر لذت ببرید. بی اغراق سافاری یکی از تفریحات متمایز در دبی اس که اگر بدون آن دبی را ترک کنید حتما پشیمان خواهید شد.

در طول سفر با تور دبی هرگاه در هر زمان، صبح، ظهر یا شب، دلتان هوای یک تجربه ی جدید و دیوانه وار کرد، سافاری دبی درست همان چیزیست که به شما توصیه می کنیم در دبی از دست ندهید. 

سافاری بیابانی دبی : سافاری در صبح 

اگر نمی توانید بعد از ظهر به یکی از تور های سافاری دبی بپیوندید، می توانید صبح به دل صحرا بزنید،  حتی تنهایی هم می تواند به تر سافاری دبی بپیوندید، اما اگر گروه 6 نفره باشید بهتر است و مجبور نیمی شوید  با کسی همسفر شوید. البته همسفر شدن با آدم های جدید خالی از لطف نیست.

از تفریحات و فعالیت های سافاری در صبح :

اسکی بر روی تپه های شنی
موتور سواری
شتر سواری و پریدن از روی تپه های دبی است.

سافاری-دبی-dubai safari
سافاری-دبی-1
سافاری-دبس-2

 

سافاری بیابانی دبی : سافاری در غروب آفتاب

اولین و بی تردید ترین تفریحی که در دبی باید تجربه کرد، سافاری دبی است، سافاریدر عصر خاطرای خواهد بود که شما با مدت ها بعد از سفر نیز با لذت و هیجان آنرا حس خواهید کرد.

علاوه بر این، شاید بتوانید غروب آفتاب را از هر نقطه ای در دبی ببینید، اما تاشای غروب آفتاب در کویر دبی، یکی از صحنه های بی مانند است.

از فعایت های سافاری در عصر :

بیابان نوردی با اتومبیل بیابان رو
اسکی روی تپه های شنی
صرف غذای خوشمزه و باور نکردنی (غذای گیاه خواری نیز در صورت تقاضا موجود می باشد)
شتر سواری 
عکاسی در کویر
قلیان و قهوه عربی با خرمای تازه 
ATV سواری (با هزینه اظافی، به قیمت 125 درهم امارات)
رقص 
آرایش های سنتی با حنا

 

سافاری-دبی-دبی-تور-سافاری
دبی-سافاری-دبی-تور-سافاری

 

سافاری بیابانی دبی : سافاری دبی در شب

اگر چه تفریحات سافاری در شب ماننده تفریحات سافاری در عصر است، اما در شب شاهد زیبایی های متفاوت تری خواهید بود. به شما قول می دهیم آن چرا که در آسمان کویر در دل شب می بینید باور نمی کنید. درخشش الماس های ریز و درشت آسمان کویر دبی چشمان شما را ساعت ها به خود خیره خواهد کرد، شنیدن  صدای ماسه ها و لذت بردن از تاریکی و آرامش شب یکی دیگر از لذت های مختص سافاری دبی در شب است. علاوه بر اینها، طلوع آفتاب را این بار از زاویه ای خواهید دید که انگار این خورشید، خورشیدی دیگر با زیبایی های دو  چندان متفاوت است. 

همه چیز آماده است تا شما در دبی از بهترین و محبوب ترین تفریح لذت ببرید،  تنها نکته ای که لازم است به آن توجه کنید برداشتن وسایل شخصی مورد نیازتان است، اما به جز وسایل مورد نیازی که در ادامه نیز در رابطه با آنها صحبت خواهیم کرد، وسایل دیگری برندارید و خود را با وسایل اظافی و کیف بزرگ گیج نکنید. هرچه سبک تر به کویر بروید، رها تر از هیجانات صحرا لذت خواهید برد.

راهنمای سافاری بیابانی  دبی - نکات امنیتی Dubai Safari

لباس مناسب بپوشید، آفتاب کویر در این حال که بسیار زیباست، در عین حال می تواند بسیار سوزان و اذیت کننده ام باشد. از این رو در انتخاب درست لباس دقت کنید،  لباس آستین بلند بپوشید، کلاه نقاب دار برای در امان بودن از تاپش مستقیم آفتاب به سر، کاور گردن و یا کلاهی که دارای کاور گردن باشد، کتونی چرمی، جوراب های بلند و بند های کشی کتانی یه منظورجلوگیری کردن از ورود شن به کفش ها. 

شلوار گشادی اتتخاب کنید که  دارای جیب های زیادی باشد، شلوار هایی از جنس کتان بهترین شلوار برای سافاری برای در امان ماندن گزند و نیش حشرات و خنک ماندن است.

بهترین لباس برای سافاری دبی - از پوشیدن لباس های  رنگی، جیغ و یا طرح های شلوغ خودداری کنید، این نوع لباس ها حیوانات صحرا را وحشت زده می کند. 

ممکن است این تفریح برای بانوان باردار و کودکان زیر چهار سال خطرناک باشد.

برای سفر آب و خوراکی به همراه داشته باشید، چونکه پذیرایی تنها در اردوگاه موجود است.