۵ مکان دیدنی ابوظبی دبی | ابوظبی و زیباترین دیدنی های آن

۵ مکان دیدنی ابوظبی دبی | ابوظبی و زیباترین دیدنی های آن

بهترین مکان‌ها برای داشتن شبی منحصر به فرد در ابوظبی

شبی لوکس در هتل قصر امارات سپری کنید

مسلما یکی از مکان‌های پر زرق و برق شهر است، هر فرد باید حداقل یک بار از هتل قصر امارات دیدن کند. بهترین زمان بازدید شب است، زمانی که فضای داخلی طلایی و نگینی آن چراغانی می‌شود و کافه‌ها با کاپوچینوهای طلایی دیدنی می‌شوند.

گردش رمانتیک در مسیرهای پیاده‌روی

مسیرهای پیاده‌روی ابوظبی، مشرف به دریا با خط افق خیره‌کننده شهر در کنار آن، یکی از محبوب‌ترین مکان‌های این شهر هستند. این محل، مکان مناسبی برای پیاده‌روی شبانه در امتداد شنهای سفید پاک و تماشای زندگی محلی در پایتخت امارات متحده عربی است.

خوشگذرانی در جزیره معروف یاس

جزیره یاس و استراحتگاه‌های ساحلی، یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها در کل امارات متحده عربی است. برای داشتن شبی منحصر به فرد در شهر، به یکی از باشگاه‌ها، بارها یا استراحتگاه‌های جزیره یاس بروید تا اوقاتی را با پرانرژی‌ترین مردم ابوظبی سپری کنید.

زندگی عرفانی در مسجد بزرگ شیخ زاید

مسجد بزرگ شیخ زاید، یک شگفتی هیجان‌انگیز معماری است و دیدن آن در زمان غروب خورشید و شروع شب، بسیار ارزشمند است. در اینجا، شما می‌توانید روی زمین فرش‌پوش نشسته یا به حیاط مرمر سفید خیره شده و به زیبایی‌های زندگی فکر کنید.

در آمیختن با لابی استراحت معروف در برجهای اتحاد

لابی استراحت در برجهای اتحاد از منظر دیدنی‌های شهر و خلیج فارش، مشهور است و در عین حال مکانی برای ثروتمندان و افراد مشهور برای صرف شام یا صرف قهوه، در کنار لذت تماشای منظره است. این یکی از بهترین مکان‌ها برای دیدن منظره پانورما از شهر برای کسب تجربه یکبار-در طول-زندگی در ابوظبی است.

لذت بردن از صحنه‌های غذاخوری محلی امارات در شهر ابوظبی

ابوظبی دارای برخی از بهترین رستورانهای غذاهای محلی اماراتی است و تنها مشکلی که هست، انتخاب محلی برای صرف شام است! رستوران میلاس Meylas را برای فضای خاص اماراتی و غذاهای خوشمزه خانوادگی انتخاب کنید و یا رستوران مجلس الفرج را برای سرو پرطرفدارترین غذاها، با غذاهای دریایی معروف و دسرها و شیرینی‌های محلی اعتیادآور امتحان کنید.

سپری کردن شبی هیجان‌انگیز در دنیای فراری

برای کسانی که عاشق پارک‌های تفریحی و هیجان‌انگیز هستند، بهترین راه گذراندن شبی منحصر به فرد در ابوظبی، بازدید از دنیای مشهور فراری است. سریع‌ترین رولرکوستر جهان، فرمول روسا، در اینجا قرار گرفته است، و همچنین ده‌ها مورد سواری دیگر و مکان‌های سرگرمی وجود دارند که نمی‌خواهند شما از آنها دل بکنید!