نباید های سفر به دبی، با این 11 کار در دبی دستگیر خواهید شد

نباید های سفر به دبی، با این 11 کار در دبی دستگیر خواهید شد

11 کاری که با آنها در دبی دستگیر خواهید شد، نباید ها در سفر به دبی

 در حالیکه دبی دارای قوانین غیر معمولیست  و توریستان نا آشنا به قوانین بار ها به دلیل رعایت نکردن آنها دستگیر شده اند، با این حال دبی شهری توریستی و محبوب در میان توریستان است. شما نیز اگر قصد سفر با تور دبی را دارید، بهتر است پیش از سفر به دبی اطلاعات کلی از قوانین و سنت های دبی دریافت کنید تا ناخواسته هنگام بازدید از دیدنی های دبی، این شهر داینامیک و بین المللی به مشکل بر نخورید. برای شروع، در ادامه با 11 نکته از نباید های دبی آشنا می شوید ، 11 چیزی که در دبی  نباید  مرتکب شد و می بایست مراقب آنها بود.

راهنمای-سفر-به-دبی-1-نباید-ها-در-دبی

1.لباس و آرایش زنانه در تن مردان و یا لباس مردان بر تن زنان در دبی - Cross-dressing

پوشیدن این نوع لباس و در نظر نگرفتن پوشش عام در جامعه دبی غیر قانونی و جرم محسوب می شود. لباس و آرایش زنانه در تن مردان و یا لباس مردان بر تن زنان در جامعه دبی غیر قابل قبول است و حکومت دبی با چنین افرادی برخورد می کند. در حالت کلی دبی قوانین سر سختی در مورد نوع پوشش افراد دارد، بنا بر این در طول سفر با تور دبی مراقب نوع پوشش خود باشید و همرنگ با جامعه لباس بر تن کنید. 

2. رقصیدن در اماکن عمومی دبی 

در حالیکه دبی دارای کلاب های زیادیست و شب های دبی شاد و زنده اند، اما رقصیدن در اماکن عمومی آزاد نیست و رقص  تنها در رستوران ها و اماکنی که دارای لایسنس هستند  . رقصیدن در اماکن عمومی دبی، توهین آمیز و یک نوع حرکت غیر محترمانه به جامعه دبی تلقی میشود، از این رو مامورین دبی می توانند متخلین را دستگیر و با آنها برخورد کنند. 

9 رستوران برتر دبی را بشناسید، معرفی بهترین رستوران های دبی : 9 رستوران برتر دبی 

3. فحاشی و نشان دادن ژست های بی ادبانه در اماکن عمومی دبی 

استفاده از کلمات غیر محترمانه، فحاشی و ژست های بی ادبانه در اماکن عمومی در طول سفر با تور دبی شما را به درد سر می اندازد. تعداد توریستان و اهالی دستگیر شده در دبی به دلیل فحاشی کم نیست، بارها شاهد دستگیری فرد فحاش در جامعه عمومی دبی بوده ایم. بنا بر این، در طول سفر به دبی اگر پشت ترافیک ماندید، از رانندگی راننده راضی نبودید و یا هر موضوع دیگری که موجب آزار شما گردید، پیش از آنکه دعوا کنید به عواقب کار فکر کنید تا بیهوده دچار دردسر نشوید. 

13 چیز که هرگز نباید در دبی انجام دهید : راهنمای سفر به دبی 

4.داشتن رابطه نزدیک با جنس مخالف در اماکن عمومی دبی 

خیانت و داشتن رابطه نزدیک با جنس مخالف جز همسرتان می تواند شما را در دبی به دردسر بیاندازد. بنا بر این اگر به دبی سفر می کنید و در سفر رابطه ای را شروع کرده اید و یا با جنس مخالفی به سفر با تور دبی می روید، مراقب رابطه خود در این شهر باشید و در اماکن عمومی رابطه خصوصی نداشته باشید. بارها دیده شده که توریستان تور دبی به دلیل بوسیدن و یا گرفت دست یک دیگر در جامعه دستگیر شده اند. 

5.رزرو یک اتاق و یا خانه برای زوجی که ازدواج نکرده اند

در دبی اشتراک گذاشتن یک خانه و یا اتاق در بین زن و مردی که با هم ازدواج نکرده اند غیر قانونیست و جرم محسوب می شود. با این حال، بیشتر هتل های بین المللی دبی شرایط ازدواج بین زوجین را چک نمی کنند، بنا بر این، بهتر است از میزان سخت گیری هتل پیش از رزرو اتاق مطلع گردید. علاوه بر این، اگر نمی خواهید مورد مورد برخورد حکومت دبی قرار گیرید،  با کسی در رابطه با اقامتتان در دبی با فردی که ازدواج نکرده اید سخن نگویید. 

راهنمای-سفر-به-دبی-2-نباید-ها-در-دبی

6.کلاه برداری و در برخی موارد قربانی کلاه برداری در دبی 

در دبی به جرم کلاه برداری و نقض قانون می توانید دستگیر شوید ، به زندان بیافتید و یا از کشور اخراج شوید. با این حال، دبی قوانین مجادله بر انگیزی برای دستگیر کردن قربانی کلاه برداری نیز دارد، اگر به نظر برسد که شما در کاری غیر قانونی همکاری داشته اید، حتی اگر قربانی ماجرا باشید دستگیر می شوید. در صورتی که در طول سفر با تور دبی به جرم کلاه برداری دستگیر شدید، سریع سفارت کشور و وکیل خود را مطلع سازید. 

7.نوشیدن الکل در اماکن عمومی و مکان هایی که دارای لایسنس مرتبط نیستند

نوشیدن الکل در دبی تنها در مکان های دارای لایسنس مجاز است و به جز این مکان ها فروش، خرید و یا نوشیدن مشروبات و نوشیدنی های الکلی ممنوع است. البته باید خاطر نشان کرد که در طول سفر با تور دبی نوشیدن الکل در حریم خصوصی به شرط آنکه از محل لایسنس دار و معتبری خریداری شده باشد مجاز است. با این حال لازم است به خاطر داشته باشید که نوشیدن الکل در اماکن عمومی نظیر سواحل دبی، مراکز خرید دبی و .... دور از قوانین دبی است و حتما دستگیر خواهید شد. 

8.خرید، فروش و یا مصرف مواد مخدر در دبی 

هرگونه خرید، فروش و مصرف مواد مخدر در دبی ممنوع است. فردی که این قانون را می شکند، دستگیر شده، به زندان می افتد  و حتی ممکن است از کشور اخراج شود. فردی که صاحب دارو و یا مواد مخدر غیر قانونی باشد حداقل به 4 سال زندان محکوم می شود. در شرایط بدتر، بسته به حجم دارو و یا مواد مخدر، ممکن است محکومیت به اعدام نیز ختم شود. 

9 .ترویج مراکز خیریه در شبکه های اجتماعی 

بیشتر توریستان سخت این حقیقت و قانون دبی را باور می کنند، اما ترویج خیریه بدون اجازه حکوکت دبی یک جرم محسوب می شود و فرد مبلغ دستگیر و به زندان خواهد افتاد. تعداد زیادی از اهالی دبی به دلیل پست گذاری چیزی به اشتباه و یا ناخواسته در شبکه های اجتماعی درباره مرکز خیریه خودشان دستگیر شده اند. بنا بر این، در طول سفر با تور دبی، حتما مراقب این موضوع نیز باشید. 

10.پست گذاری و شیر کردن هر مطلبی ضد حکومت دبی 

این قانون شاید قابل پیش بینی تر از قوانین قبلی باشد، برای افرادی که با تور دبی سفر می کنند باید هشدار دهیم که پست گذاری هر گونه مطلبی ضد حکومت و ضد شیخ دبی ممنوع است و فرد انتشار دهنده دستگیر و زندانی خواهد شد. 

راهنمای-سفر-به-دبی-3-نباید-ها-در-دبی

11.تظاهرات در دبی 

تظاهرات بر علیه حکومت  و یا خانواده رویال ( شیخ آل مکتوم ) دبی ممنوع است و شرکت کنندگان در تظاهرات به زندان خواهند افتاد و یا از کل کشور امارت اخراج خواهند شد.  

سفر نامه های دبی، تجربیات سفر به دبی و راهنمای بازدید ازشهر : سفر نامه جدید  دبی 

دبی کی ؟ کجا و چطور ثروتمند شد ؟ : دبی چطور دبی شد ؟ 

راهنمای سفر به دبی، همه چیز درباره سفر به دبی  : راهنمای مرجع سفر به دبی

چطور کم هزینه به دبی سفر کنیم، هزینه های بیهوده در طول سفر به دبی را بشناسید : صرفه جویی در هزینه سفر به دبی