پارک های دبی، معرفی 5 پارک بسیار زیبا از پارک های دبی

پارک های دبی، معرفی 5 پارک بسیار زیبا از پارک های دبی

معرفی 5 پارک معروف دبی، زیباترین پارک هیا دبی را بشناسید

دبی شهر غیر ممکن هاست و شاید انتظار گشت و گزار در فضای سر سبز و خنک را در دبی نداشته باشید، اما بهتر است بدانید که زیباترین پارک عمرتان را در دبی خواهید دید. در طول سفر با تور دبی تنها به خرید و گشت و گذار در مراکز خرید بزرگ دبی نگذرانید، دبی شهری کوچک اما با جاذبه های بزرگ و متحر کننده است. از پارک وایلد وادی دبی گرفته تا پارک های سر سبز و زیبا در سطح شهر. دمای بسیار بالای هوا در طول تابستان، پارک های دبی اغلب خالی از بازدید کننده هستند، اما در طول بهار، پاییز و زمستان فصل عکاسی، پیکنیک و گشت و گذار در این پارک ها شروع می شود. 

لیست زیباترین پارک های دبی :

1.پارک صفا از زیباترین پارک های دبی - Safa Park

پارک صفا دبی، بدون شک مشهورترین پارک دوبی است. بیش از ده سال قدمت دارد و پارک مورد علاقه خانواده‌هاست تا به آنجا رفته و از روزشان لذت ببرند. آنها می‌توانند برای پیک‌نیک به آنجا بروند یا از امکانات پارک برای باربکیو استفاده کنند. پارک صفا به تازگی بازسازی شده است و کانال دبی که به تازگی افتتاح شده از وسط این پارک عبور می‌کند و این یک اسکله منحصربفرد به این محل زیبا اضافه کرده‌است.

هزینه ورودی پارک صفا دبی :

هزینه ورودی پارک صفا کمتر از 1 دلار است.

رهمه چیز درباره پراک صفا دبی + عکس پارک صفا : پارک صفا – Safa Park

پارک-های-دبی-1

2.پارک ام‌سقیم دبی - Umm Suqeim Park

این پارک نمای منحصربفردی از برج العرب دارد که آن را ممتاز کرده است. پارک ام‌سقیم با وجود کوچک بودن، یکی از مراکز اصلی تناسب‌اندام دبی است ومردم می‌توانند در محوطه پر درخت و کنار ساحل ورزش کنند. این پارک دقیقاً روبروی یکی از مشهورترین سواحل عمومی دبی و مشرف به هتلی مشهور دبی است و به طرفداران تناسب‌اندام، فضایی عالی برای ورزش‌کردن، برنامه‌های دویدن و حتی کلاس‌های پارکور ارائه می‌دهد. 

3.پارک زعبیل دبی - Zabeel Park

این پارک بزرگ با برپایی برخی از مشهورترین رویدادها در شهر، شهرت زیادی کسب کرده‌است. از بازار فلی دوبی گرفته تا بازار خرچنگ. این رویدادهای منظم، توجه زیادی از توریستان تور دبی را به پارک جلب می‌کند اما اینها تنها چیزهایی نیستند که این پارک فراهم می‌کند. پارک زعبیل یک دریاچه بزرگ دارد که قایق‌سواری ارائه می‌دهد و همچنین به عنوان دیگر جاذبه‌های آن، می‌توان به مناطق بازی و حتی آمفی‌تئاتر اشاره کرد. این پارک یک پارک ایده‌آل برای ا بچه‌هاست چراکه گزینه‌های زیادی برای مشغول کردن آنها در ابن پارک وجود دارد و گزینه مناسبی برای تمام افراد خانواده است.

پارک-های-دبی-2

4.پارک دریاچه بارشا دبی - Barsha Pond Park

پارک دریاچه بارشا، اسم خود را از دریاچه بزرگی که دور آن ساخته شده، گرفته است. این پارک بهترین مکان برای آرامش است، زیرا به اندازه دیگر پارک‌های شهر شلوغ نیست. این پارک تجربه خوبی برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند. دوستداران تناسب‌اندام می‌توانند با پیاده‌روی و یا دوچرخه‌سواری حسابی عرق بریزند و افرادی که می‌خواهند یک روز را به استراحت بپردازند، می‌توانند در کنار دریاچه به استراحت مشغول شوند. این پارک همچنین برخی رویدادها را نیز برگزار می‌کند. مانند پارک زعبیل، اینجا یکی از محل‌های برگزاری بازار خرچنگ دوبی است. 

5. پارک برج دبی - Burj Park

پارک برج دبی از پارک های  معروف دبی می باشد و از این نظر خاص است که در قلب شهر دبی قرار گرفته،  توسط آسمان‌خراش‌ها احاطه شده و دقیقاً در کنار بزرگترین بازار جهان قرار گرفته‌است. پارک برج اسم خود را به دلیل قرار گرفتن در کنار برج خلیفه با یک چشم‌انداز منحصربفرد از بلندترین ساختمان دنیا،  فواره‌های دبی و اپرای دوبی، گرفته است. این پارک که پارک جزیره برج خلیفه هم گفته می‌شود، یک جزیره کوچک در وسط دریاچه برج است و در ابتدا با هدف برگزاری رویدادهایی مانند جشن عروسی و دیگر جشن‌های بزرگ، طراحی شده است. این پارک پیش از این، محل برگزاری  برخی از رویدادهای بزرگ مانند Trucker DXB و Eat The World DXB نیز بوده است.

پارک-های-دبی-3