کریک دبی یا خور دبی - Dubai Creek

کریک دبی یا خور دبی - Dubai Creek

کریک دبی یا خور دبی را بیشتر بشناسید -  سفر به Dubai Creek 

خور دبی یا کریک دبی یکی از نقاط پر طرفدار و جذاب برای مردم محلی دبی و توریستان تور دبی است که به دو قسمت اصلی : دیره و بور دبی تقسیم میشود، در نهر دبی قایق سواری کنید و از انواع تفریحات آبی دبی لذت ببرید. هزینه تفریحات آبی در دبی بسته به انتخاب شما بسیار معقول است و برای بیشتر مردم هزینه ای معقول است. در طول سفر با تور دبی،  شب های زنده و مفرحی را می توانید بر روی قایق های این منطقه با جشن ها و مراسمات شاد و مفرح سپری کنید. در طول سفر به دبی در خور دبی ریلکس کنید و از تفریحات دبی لذت ببرید. 

یکی از برترین جاذبه های دبی، خور دبی تنها یک سال است که در دبی ساخته شده است، اما جالب است که چطور به این سرعت توانسته اند این مکان به این زیبایی و جذابی را بسازند. بی اغراق می توان گفت که خور دبی یکی از زیبا ترین مکان های پیاده روی در دبی، بهترین رستوران ها برای خوردن غذا و زیبا ترین هتل های دبی را می توان در خور دبی دید.

Dubai-Creek

جاذبه های کریک دبی یا خور دبی و راهنمای بازدید از کریک دبی - Dubai Creek :

در طول سفر به دبی، کریک را فراموش نکنید در کریک یا خور دبی فراتر از انتظارتان در خواهید دید و چشید. به شما توصیه می کنیم که سفر خود را با بور دبی و یا دیره شروع کنید. برای رسیدن به آنجا می توانید به راحتی با مترو به آنجا برسید، تنها کافیست که در ایستگاه مترو Al Ghubaiba پیاده شوید.

1.درحالیکه در بور دبی هستید در بازار منا – Meena و بازار پارچه دبی به گشت و گذار بپردازید، از موزه دبی بازدید کنید. موزه در صبح های روز جمعه بسته است و از ساعت 15 می توانید از این موزه تماشایی دیدن کنید.

2.با قایق های چوبی از سویی به سوی دیگر بروید و دبی را از زاویه ای جدید ببینید.

3.هنگامی که در دیره دبی هستید، گشت و گذار در بازار طلا دبی و بازار ادویه دبی را نیز از دست ندهید. 

4. پیاده روی و عکاسی در پارک کریک دبی.

پارک کریک دبی - Dubai Creek Park

پارک کریک دبی که در قلب شهر دبی واقع شده است یکی از پارک های جدید و نو ساز دبی است، پارک کریک دبی یکی از پارک های مناسب برای خانواده ها و افراد با همه سنین است. از بادهای خنکی که از سمت کریک می وزد از خنکی هوا لذت ببرید و در ماسه های نرم و سفید ساحل پیاده روی کنید، در واقع پارک کریک، یکی از بهترین مکان های آرام و زیبا برای فرار از شلوغی دبی است. دوچرخه کرایه کنید و در طبیعت و فضای زیبای پارک لحظاتی شاد را سپری کنید. این پارک یکی از پارک های مورد علاقه بچه ها نیز می باشد، در طول سفر با تور دبی، تمام افراد خانوداه لحظاتی شاد را سپری خواهند کرد، بچه ها در فضای بازی مخصوص کودکان در فضایی امن و محیطی آرام برای ساعت ها سرگرم بازی خواهند شد. 

هر ساله در اواسط ماه فوریه فستیوال کایت در این پارک برگزار می گردد،اگر مصادف با تاریخ فستیوال کایت دبی سفر می کنید به شما توصیه می کنیم که این فستیوال جالب در پارک کریک را از دست ندهید.

ساعات بازدید از پارک کریک دبی : همه روزه از ساعت 8 صبح الی 11 شب – از روز های 5شنبه تا شنبه در ساعات 8 صبح الی 11:30 شب.

تلکابین کریک دبی : تلکابین دبی یکی از جاذبه های منحصر به فرد پارک کریک دبی است. استفاده از تلکابین های پارک همه روزه از ساعت 8 صبح الی 11 شب میسر می باشد.