دیدنی های دبی : با جاذبه های دبی آشنا شوید، اماکن دیدنی داغ دبی کجاست

جاهای دیدنی دبی برای کودکان : 5 دیدنی دبی مخصوص بچه ها

جاهای دیدنی دبی برای کودکان : 5 دیدنی دبی مخصوص بچه ها

سفر به دبی همراه با کودکان : جاهای دیدنی دبی برای کودکان 

شاید در دبی، در شهری که به بهترین مقصد توریستی در جهان تبدیل شده انتخاب بین جاذبه های دیدنی برای بازدید سخت باشد و حال اگر این سفر شما به دبی همراه با فرزند دلبندتان است، انتخاب بین اماکن دیدنی دبی سخت تر نیز خواهد بود چرا که در این سفر همه افراد خانواده با هر سنی می خواهند سفری فرامش نشدنی را سپری کنند از این رو می بایست به جاهایی بروید که کل خانواده به یک اندازه از آن لذت ببرند. 

البته احتمالا  که با ورود به دبی مدهوش برج های بلند، شهر فوق لوکس و سواحل لوکس دبی خواهید شد – اما فراموش نکنید که این سفر به دبی با کودکان است و بازدید از بیشتر اینها ممکن است برای آنها کسل کننده باشد، خوب خودتان هم خوب می دانید که عواقب بی حوصلگی بچه ها چیست، پس اگر به دنبال سفری عالی به دبی با کودک خود هستید، این 5 جاذبه دیدنی دبی را فراموش نکنید :

ابوظبی، دیدنی های ابوظبی : دبی یا ابوظبی ؟ فاصله ابوظبی از دبی

ابوظبی، دیدنی های ابوظبی : دبی یا ابوظبی ؟ فاصله ابوظبی از دبی

ابوظبی : شبی منحصر به فرد در جاذبه های ابوظبی

ابوظبی شهری زنده و البه خواهر شهر دبی است که به تازگی به مقصدی محبوب و بینظیر برای ماجراجویان و توریستان بدیل گشته است.  ابوظبی درواقع شهری بینظیر از تلفیق و ترکیب زندگی جدید و قدیم، زندگی های تکنولوژی و زندگی کاملا سنتی است. ابوظبی شهریست که برای همه جاذبه ای منحصر به فرد در دل دارد.  شب های ابوظبی یکی از جاذبه هایی ایست که در جهان غوغا به پا کرده و اگر به دنبال شبی متفاوت هستید، باید شبی را در ابوظبی سپری کنید. 

پارک اند ریزورت دبی، موشن گیت دبی، پارک بالیوود دبی، لگو لند دبی، رایور پارک، لاپیتا در پارک اند ریزورت دبی

پارک اند ریزورت دبی، موشن گیت دبی، پارک بالیوود دبی، لگو لند دبی، رایور پارک، لاپیتا در پارک اند ریزورت دبی

پارک اند ریزورت دبی - Dubai Parks and Resorts

پارک اند ریزورت دبی اولین ریزورت کامل و بزرگ در منطقه – در طول سفر با تور دبی، تمامی اماکن دیدنی دبی و مراکز خرید دبی یک طرف و پارک اند ریزورت دبی - Dubai Parks and Resorts هم یک طرف. این پارک بسیار مهیج پارکی عادی نیست. پارک اند ریزورت دبی به دلیل بخش های مختلف بسیار متنوع نه تنها در دبی، بلکه در سراسر دنیا مشهور است اما برای رفتن به این دنیای حیرت انگیز لازم است تا چند نکته را به شما یادآور شوید: 1. صف بازی پارک اند ریزورت معمولا طولانی است، از این رو، با خوشبینی بلیط تهیه نکنید و زمان بازی خود را نکشید، به جای آن کمی بیشتر هزینه کنید و بلیط فست پس - fast pass تهیه کنید. اگر می خواهید حداقل از 2 پارک دیدن کنید، به شما توصیه می کنیم تا صبح زود به آنجا برسید تا بازدید خود را کامل کنید.

آی ام جی بزرگترین شهربازی دبی، همه چی درباره شهربازی آی ام جی دبی

آی ام جی بزرگترین شهربازی دبی، همه چی درباره شهربازی آی ام جی دبی

شهربازی ماجراجویی آی ام جی - IMG از بزرگترین شهربازی های سرپوشیده دنیا

آی ام جی بزرگترین شهربازی سرپوشیده دنیا یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین شهربازی های دبی و دنیاست. پیش از این بهترین پارک های دبی را معرفی کردیم و در این مقاله به معرفی شهربازی آی ام جی از بهترین شهربازی های دبی خواهیم پرداخت. در طول سفر با تور دبی، خرید و گشت و گذار در مراکز خرید دبی تنها تفرح نیست، از بزرگ ترین معماری ها و مهندسی های دنیا باید در دبی لذت برد. در آی ام جی آی به 4 دنیای متفاوت سفر خواهید کرد :

10 شهربازی معروف دبی، بهترین شهربازی های دبی

10 شهربازی معروف دبی، بهترین شهربازی های دبی

بهترین شهربازی های دبی در خاورمیانه و جهان، معروف ترین شهربازی های دبی

سفر به دبی می تواند سفری خاطره انگیز برای تمام اعضای خانواده باشد. در طول سفر با تور دبی، لذت تجربه هیجان واقعی را در یکی از شهربازی های دبی که به نامبهترین شهربازی های خاورمیانه معروف اند از دست ندهید. خاطره هیجان انگیز تفریح در شهربازی های دبی تا سالها از خاطره شما فراموش نخواهد شد. در ادامه با 10 شهربازی از بهترین شهربازی های دبی آشنا خواهید شد.  

پارک های دبی، معرفی 5 پارک بسیار زیبا از پارک های دبی

پارک های دبی، معرفی 5 پارک بسیار زیبا از پارک های دبی

معرفی 5 پارک معروف دبی، زیباترین پارک هیا دبی را بشناسید

دبی شهر غیر ممکن هاست و شاید انتظار گشت و گزار در فضای سر سبز و خنک را در دبی نداشته باشید، اما بهتر است بدانید که زیباترین پارک عمرتان را در دبی خواهید دید. در طول سفر با تور دبی تنها به خرید و گشت و گذار در مراکز خرید بزرگ دبی نگذرانید، دبی شهری کوچک اما با جاذبه های بزرگ و متحر کننده است. ازپارک وایلد وادی دبی گرفته تا پارک های سر سبز و زیبا در سطح شهر. دمای بسیار بالای هوا در طول تابستان، پارک های دبی اغلب خالی از بازدید کننده هستند، اما در طول بهار، پاییز و زمستان فصل عکاسی، پیکنیک و گشت و گذار در این پارک ها شروع می شود. 

سفر ماه عسل به دبی، بهترین ماه عسل در اماکن دیدنی رویایی دبی

سفر ماه عسل به دبی، بهترین ماه عسل در اماکن دیدنی رویایی دبی

سفر ماه عسل به دبی، ماه عسل در اماکن دیدنی رومانتیک دبی با تور دبی

ماه عسل و سفر عاشقانه به دبی - دبی به دلیل اماکن دیدنی رومانتیک از مقاصد محبوب در میان زوجین جوان است و امروزه سفری محبوب برای ماه عسل و سفر رومانتیک جوانان است. با سفر با تور دبی، زود متوجه این حقیقت خواهید شد که این شهر لوکس و مدرن مخصوص آنهاییست که به دنبال سفر رومانتیک اند. از اماکن دیدنی رومانتیک گرفته تا بهترین رستوران های دبی و شام های رمانتیک همه از بهترین ها در دبی محیا شده اند.  اگر برای رومانتیک ترین سفر عمرتان، برای سفر ماه عسل به دبی می روید و سفری عاشقانه را به همراه همسر خود در دبی سپری می کنید، باید از انتخاب خود خوشحال باشید، در این شهر می توانید ایده های عاشقانه خود را به واقعیت تبدیل کنید. 

باید ها و نباید هار سفر عاشقانه به دبی، راهنمای سفر ماه عسل در دبی : آداب و نکات سفر عاشقانه در دبی

ساحل جمیرا دبی، یکی از زیبا ترین سواحل پیاده روی دبی

ساحل جمیرا دبی، یکی از زیبا ترین سواحل پیاده روی دبی

ساحل جمیرا دبی، زیبا ترین ساحل ماسه ای دبی 

ساحل جمیرا دبی – ساحل جمیرا دبی یکی از زیبا ترین و محبوب ترین سواحل پیاده روی در میان دیگر سواحل معروف دبی است. در طول سفر خود با تور دبی دلچسب ترین حمام آفتاب عمرتان را در ساحل جمیرا خواهید گرفت و در پرتو لذت بخش آفتاب شیرجه خواهید زد. آب ساحل جمیرا بسیار تمیز است و محیط اطراف ساحل نیز به خوبی نگه داری شده است، از این رو به هنگام گشت و گذار در ساحل جمیرا  دبی هیچ زباله و یا آشغالی نمی بینید. ساحل تقریبا 3 کیلومتر می باشد و محیط آرام ساحل، جمیرا را برای یک پیاده روی طولانی به مناسب ترین سواحل پیاده روی تبدیل کرده.  

ساحل جمیرا به 3 بخش تقسیم می شود : سمت چپ و سمت راست ساحل به محدوده مجاز شنا و محدوده وسط و یا مرکزی ساحل مخصوص انواع تفریحات آبی نظیر موج سواری و ... اختصاص گردیده است. 

کریک دبی یا خور دبی - Dubai Creek

کریک دبی یا خور دبی - Dubai Creek

کریک دبی یا خور دبی را بیشتر بشناسید -  سفر به Dubai Creek 

خور دبی یا کریک دبی یکی از نقاط پر طرفدار و جذاب برای مردم محلی دبی و توریستان تور دبی است که به دو قسمت اصلی : دیره و بور دبی تقسیم میشود، در نهر دبی قایق سواری کنید و از انواع تفریحات آبی دبی لذت ببرید. هزینه تفریحات آبی در دبی بسته به انتخاب شما بسیار معقول است و برای بیشتر مردم هزینه ای معقول است. شب های زنده دبی را می توانید بر روی قایق های این منطقه با جشن ها و مراسمات شاد و مفرح سپری کنید. در طول سفر به دبی در خور دبی ریلکس کنید و ازتفریحات دبی لذت ببرید. 

یکی از برترین جاذبه های دبی، خور دبی تنها یک سال است که در دبی ساخته شده است، اما جالب است که چطور به این سرعت توانسته اند این مکان به این زیبایی و جذابی را بسازند. بی اغراق می توان گفت که خور دبی یکی از زیبا ترین مکان های پیاده روی در دبی، بهترین رستوران ها برای خوردن غذا و زیبا ترین هتل های دبی را می توان در خور دبی دید.

جمیرا دبی، جزیره جمیرا دبی یا نخل جمیرا دبی

جمیرا دبی، جزیره جمیرا دبی یا نخل جمیرا دبی

جمیرا، جزیره جمیرا نخل مانند دبی را بیشتر بشناسید - Palm Jumeirah

جمیرا دبی مشهور ترین جاذبه دنیا -  دبی در دنیا به اول ترین در همه چیز معروف است، یکی از مکان های دیدنی دبی که در دنیا سر و صدای زیادی داشت مجمع الجزایر مصنوعی در آب های زمرد خلیج فارس است. جزیره جمیرا دبی از بالا طرحی شبیه به درخت نخل دارد و به نوبه خود یکی از برجسته ترین توسعه دریایی به حساب می آید، جزیره جمیرا دبی و در اصل به عنوان عجایب هشتم جهانی حساب شده است.

علاوه بر هتل هایی که داخل جمیرا ساخته شده اند، توریستان تور دبی می توانند قایق بادبانی و یا قایق سرعتی در اطراف جمیرا گشت و گذار کنند و دبی را از زاویه ای جدید نظاره گر باشند.