اماکن دیدنی دبی، زیباترین دیدنی های دبی، جاذبه های معروف دبی در سال 2018 

پارک های دبی، معرفی 5 پارک بسیار زیبا از پارک های دبی

پارک های دبی، معرفی 5 پارک بسیار زیبا از پارک های دبی

معرفی 5 پارک معروف دبی، زیباترین پارک هیا دبی را بشناسید

دبی شهر غیر ممکن هاست و شاید انتظار گشت و گزار در فضای سر سبز و خنک را در دبی نداشته باشید، اما بهتر است بدانید که زیباترین پارک عمرتان را در دبی خواهید دید. در طول سفر با تور دبی تنها به خرید و گشت و گذار در مراکز خرید بزرگ دبی نگذرانید، دبی شهری کوچک اما با جاذبه های بزرگ و متحر کننده است. ازپارک وایلد وادی دبی گرفته تا پارک های سر سبز و زیبا در سطح شهر. دمای بسیار بالای هوا در طول تابستان، پارک های دبی اغلب خالی از بازدید کننده هستند، اما در طول بهار، پاییز و زمستان فصل عکاسی، پیکنیک و گشت و گذار در این پارک ها شروع می شود. 

سفر ماه عسل به دبی، بهترین ماه عسل در اماکن دیدنی رویایی دبی

سفر ماه عسل به دبی، بهترین ماه عسل در اماکن دیدنی رویایی دبی

سفر ماه عسل به دبی، ماه عسل در اماکن دیدنی رومانتیک دبی با تور دبی

ماه عسل و سفر عاشقانه به دبی - دبی به دلیل اماکن دیدنی رومانتیک از مقاصد محبوب در میان زوجین جوان است و امروزه سفری محبوب برای ماه عسل و سفر رومانتیک جوانان است. با سفر با تور دبی، زود متوجه این حقیقت خواهید شد که این شهر لوکس و مدرن مخصوص آنهاییست که به دنبال سفر رومانتیک اند. از اماکن دیدنی رومانتیک گرفته تا بهترین رستوران های دبی و شام های رمانتیک همه از بهترین ها در دبی محیا شده اند.  اگر برای رومانتیک ترین سفر عمرتان، برای سفر ماه عسل به دبی می روید و سفری عاشقانه را به همراه همسر خود در دبی سپری می کنید، باید از انتخاب خود خوشحال باشید، در این شهر می توانید ایده های عاشقانه خود را به واقعیت تبدیل کنید. 

باید ها و نباید هار سفر عاشقانه به دبی، راهنمای سفر ماه عسل در دبی : آداب و نکات سفر عاشقانه در دبی

ساحل جمیرا دبی، یکی از زیبا ترین سواحل پیاده روی دبی

ساحل جمیرا دبی، یکی از زیبا ترین سواحل پیاده روی دبی

ساحل جمیرا دبی، زیبا ترین ساحل ماسه ای دبی 

ساحل جمیرا دبی – ساحل جمیرا دبی یکی از زیبا ترین و محبوب ترین سواحل پیاده روی در میان دیگر سواحل معروف دبی است. در طول سفر خود با تور دبی دلچسب ترین حمام آفتاب عمرتان را در ساحل جمیرا خواهید گرفت و در پرتو لذت بخش آفتاب شیرجه خواهید زد. آب ساحل جمیرا بسیار تمیز است و محیط اطراف ساحل نیز به خوبی نگه داری شده است، از این رو به هنگام گشت و گذار در ساحل جمیرا  دبی هیچ زباله و یا آشغالی نمی بینید. ساحل تقریبا 3 کیلومتر می باشد و محیط آرام ساحل، جمیرا را برای یک پیاده روی طولانی به مناسب ترین سواحل پیاده روی تبدیل کرده.  

ساحل جمیرا به 3 بخش تقسیم می شود : سمت چپ و سمت راست ساحل به محدوده مجاز شنا و محدوده وسط و یا مرکزی ساحل مخصوص انواع تفریحات آبی نظیر موج سواری و ... اختصاص گردیده است. 

کریک دبی یا خور دبی - Dubai Creek

کریک دبی یا خور دبی - Dubai Creek

کریک دبی یا خور دبی را بیشتر بشناسید -  سفر به Dubai Creek 

خور دبی یا کریک دبی یکی از نقاط پر طرفدار و جذاب برای مردم محلی دبی و توریستان تور دبی است که به دو قسمت اصلی : دیره و بور دبی تقسیم میشود، در نهر دبی قایق سواری کنید و از انواع تفریحات آبی دبی لذت ببرید. هزینه تفریحات آبی در دبی بسته به انتخاب شما بسیار معقول است و برای بیشتر مردم هزینه ای معقول است. شب های زنده دبی را می توانید بر روی قایق های این منطقه با جشن ها و مراسمات شاد و مفرح سپری کنید. در طول سفر به دبی در خور دبی ریلکس کنید و ازتفریحات دبی لذت ببرید. 

یکی از برترین جاذبه های دبی، خور دبی تنها یک سال است که در دبی ساخته شده است، اما جالب است که چطور به این سرعت توانسته اند این مکان به این زیبایی و جذابی را بسازند. بی اغراق می توان گفت که خور دبی یکی از زیبا ترین مکان های پیاده روی در دبی، بهترین رستوران ها برای خوردن غذا و زیبا ترین هتل های دبی را می توان در خور دبی دید.

جمیرا دبی، جزیره جمیرا دبی یا نخل جمیرا دبی

جمیرا دبی، جزیره جمیرا دبی یا نخل جمیرا دبی

جمیرا، جزیره جمیرا نخل مانند دبی را بیشتر بشناسید - Palm Jumeirah

جمیرا دبی مشهور ترین جاذبه دنیا -  دبی در دنیا به اول ترین در همه چیز معروف است، یکی از مکان های دیدنی دبی که در دنیا سر و صدای زیادی داشت مجمع الجزایر مصنوعی در آب های زمرد خلیج فارس است. جزیره جمیرا دبی از بالا طرحی شبیه به درخت نخل دارد و به نوبه خود یکی از برجسته ترین توسعه دریایی به حساب می آید، جزیره جمیرا دبی و در اصل به عنوان عجایب هشتم جهانی حساب شده است.

علاوه بر هتل هایی که داخل جمیرا ساخته شده اند، توریستان تور دبی می توانند قایق بادبانی و یا قایق سرعتی در اطراف جمیرا گشت و گذار کنند و دبی را از زاویه ای جدید نظاره گر باشند.

باغ میراکل (معجزه ) دبی - Dubai Miracle Garden

باغ میراکل (معجزه ) دبی - Dubai Miracle Garden

باغ میراکل دبی، بزرگ ترین باغ گل طبیعی در دنیا

باغ معجزه دبی یکی از باغ های معروف و منحصر به فرد در دبی است که به عنوان مقصد تفریحی مشهور دبی جزیی از مکان های دیدنی محبوب برای عکاسی در میان گردشگران تور دبی است. در باغ معجزه دبی تلفیقی از هنر و معماری واقعی را خواهید دید.

این باغ 72000 متر مربع مساحت دارد و به گونه ای سه بعدی ساخته شده است، در کنار زیبایی و گل های رنگارنگ وجود پروانه ها نیز بر زیبایی این باغ افزوده است و مناظری واقعا رویایی را برای بازدید کنندگان ساخته است، یکی از جذاب ترین نکات دیگر درباره ی باغ گل میراکل وجود باغی به نام باغ پروانه به مساحت 1800 متر مربع در آن است که محل نگهداری صدها پروانه ی زیبا و رنگین می باشد. بازدید از باغ پروانه در باغ میراکل به نوعی کاملا کنترل شده صورت می گیرد و در هرنوبت تنها 300 نفر اجازه ورود و بازدید از باغ پروانه را دارند تا به پروانه ها آسیب نرسد.

سلفی در زیباترین اماکن دیدنی دبی

سلفی در زیباترین اماکن دیدنی دبی

عکاسی در دبی، لذت عکاسی در دبی

در طول سفر با تور دبی، بنا ها و مناظر دیدنی را خواهید دید که سوژه داغی برای عکاسی و عکس های سلفی هستند، در  دبی نیازی نیست به دنبال سوژه عکاسی باشید. نقطه به نقطه این شهر، زیبا و جذاب است. و اما در ادامه با داغ ترین سوژه ها و منار برای عکاسی در سفر به دبی آشنا خواهید شد، با دیریم دبی همراه باشید :

اماکن دیدنی تاریخی دبی که هرگز ندیده اید

اماکن دیدنی تاریخی دبی که هرگز ندیده اید

مکان های تاریخی فرهنگی دبی که کمتری کسی آنها را می شناسد

دبی به مدرن و لوکس بوئن شهرت دارد و این بعث شده تا دبی تنها به شهر برج های گران قیمت و معروف دیده شود، در طول سفر با تور دبی چیز هایی فراتر از تماشای برج های سر به فلک کشیده و مراکز خرید بزرگ در انتظار شماست، دبی را باید از زاویه ای دیگر هم دید، زاویه ای که برای بیشتر توریستان نا آشناست. مکان های دیدنی تاریخی که برای برخی از همه مراکز خرید و برج های دبی هم جذاب تر هستند.

در طول  سفر با تور دبی تماشای مناطق تاریخی دبی را فراموش نکنید، مکان های دیدنی که همه از آنها غافل اند، اما آنها در دل شهری لوکس و مدرن دبی پنهان شده اند. اگر پیش از سفر به دبی این مقاله را دنبال می کنید، واقعا فرد خوش شانسی هستید چون فرصت این را دارید که علاوه بر مکان های دیدنی معروف دبی، از نادیده های این شهر نیز لذت ببرید :

سواحل دبی  : 4 ساحل معروف دبی، زیبا ترین سواحل دبی

سواحل دبی : 4 ساحل معروف دبی، زیبا ترین سواحل دبی

زیبا ترین سواحل دبی را بشناسید، لیست 4 ساحل محبوب دبی 

زیبایی و جذابیت دبی تنها به دلیل برج های بلند و مراکز خرید لوکس این شهر نیست، در واقع سواحل دبی ازدیگر زیبایی ها منحصر به فرد دبی است که این شهر را جذاب و جذاب تر کرده. در رابطه با سواحل مختلف دبی باید گفت که تک تک این سواحل دیدنی اند و زیبایی منحصر به فرد خود را دارند، اما امکانات و تفریحاتی که در برخی از آنها پایگذاری شده باعث شده تا برخی بیشتر بدرخشند ودر بین گردشگران تور دبی محبوب تر جلوه کنند. سواحلی که دسترسی به آنها برای عموم مردم آزاد است و تعداد تفریحات هیجان انگیز و جدید در آنها کم نیست. اگر گشت و گذار در یکی از 4 ساحل محبوب دبی را از دست دادید، بعدا حتما افسوس خواهید خورد.