سوغاتی دبی را از کجا بخریم و چی بخریم؟ مراکز خرید منتخب دبی برای خرید سوغاتی

سوغاتی دبی را از کجا بخریم و چی بخریم؟ مراکز خرید منتخب دبی برای خرید سوغاتی

سوغاتی دبی را از کدام مرکز خرید دبی بخرم؟ مراکز خرید و بازار های دبی برای خرید سوغاتی 

سوغاتی دبی و بهترین مرکز خرید خرید سوغاتی – یکی دغدغه هایی که مختص سفر خارجییست، خرید سوغاتی و یادگاری برای افرادیست که دوستشان داریم. دبی پر است از مراکز خرید متنوع و گونانی که در آنها تقریبا همه چیز می توان پیدا کرد، اما شناختن بهترین مراکز خرید برای خرید هدایا و سوغاتی از دبی بحثی دیگر است. در دبی سوغاتی های متنوع و جالبی را برای خرید پیدا خواهید کرد، از لباس های سنتی دبی گرفته تا مجسمه های شتر، از سوغاتی های دبی در این مراکز خرید بهترین ها را خواهید دید :

اولین مرکز خرید سوغاتی دبی : گالری الجابر - Al Jaber Gallery

گالری الجابر را تقریبا در تمامی مراکز خرید و فروشگاه های دبی و جاذبه های توریستی دبی می توانید ببینید، بنابر این، گالری الجابر هیچگاه دور از دسترس توریستان تور دبی نیست. در این مغازه فوق العاده تمامی سوغاتی های اصیل دبی به فروش می رسد و می توایند بهترین سوغاتی های دبی را در این مغازه های زنجیره ای الجابر پیدا کنید. از این رو نیازی نیست نگران تهیه سوغاتی باشید، می توانید برای تمامی افراد خانواده سوغاتی و هدایای مخصوص دبی را در همه رنج قیمت و نرخ خریداری کنید تنها کافیست سری به مغازه الجابر بزنید.

دومین مرکز خرید سوغاتی دبی : گالری وان - Gallery One

در طول سفر با تور دبی، گالری وان دبی را در چند مرکز خرید بزرگ دبی نظیر، مرکز خرید دبی مال، مرکز خرید امارت و بازار مدینه جمیرا به چشم می خورد. گالری وان بهترین مرکز خرید برای خرید زیبا ترین هنرهای سنتی دبی، جذاب ترین تصاویر دبی تا نقاشی های زیبایی از صحرا و شتر دبی است. علاوه بر این اگر به دنبال بهترین مکان برای خرید هدایا و سوغاتی های ناب دبی هماننده کاردها، دفتریادداشت و کتاب هستید، گالری وان مناسب ترین گزینه برای خرید در دبی می باشد. محیط گالری وان را با دیزاینی سنتی و کلملات عربی و طراحی خاص خواهید دید. 

نشانی شعب گالری وان :

مرکز شهر دبی، خیابان تجاری دبی، مرکز خرید دبی مال 

دبی، خیابان شیخ زید، مرکز خرید امارت دبی

دبی، خیابان Al Sufouh، بازار مدینه جمیرا

سومین مرکز خرید سوغاتی دبی : بازار ادویه - Spice Souk

اگر چه همه فکر می کنند که بازار ادویه دبی مکانی برای خرید اویه های خوشمزه و ناب دبی است، اما این بازار مکانی مناسب برای خرید سوغاتی های دبی نیز هست. ، توریستان تور دبی در سر تا سر بازار ادویه دبی می توانند لباس های سنتی دبی و انواع وسایل دکوری را در بازار ادویه دبی خریداری کنند. موضوعی که در رابطه با خرید سوغاتی از بازار ادویه دبی جالب است این است که بازار ادمیه دبی جزء معدود مراکز خریدیست که در آن می توانید چانه بزنید و تخفیف بگیرید. بنابر این، برای آنهایی که می خواهند در قیمتی مناسب سوغاتی خریداری کنند، بازار ادویه دبی بازاری مناسب برای خریدی بیشتر و هزینه کمتر است. هنر چانه زنی در دبی ! 

چهارمین مرکز خرید سوغاتی دبی : بازار مدینه جمیرا - Souk Madinat Jumeirah

بازار مدینه جمیرا مکانی کامل و مناسب برای خرید سوغاتی های دبی است، بازار مدینه جمیرا دبی بازاری از مغازه های سنتی و محلی دبی است که اجناس متنوعی از سوغاتی هیا سنتی و محلی دبی را به عرضه می کنند. توریستان تور دبی با گشت و گذار در بازار مدینه جمیرا می توانند همه چیز از عط و ادکلن تا لباس و اجناس منحصر به فرد و خاص را در این بازار پیدا کنند. بازار مدینه جمیرا مکانی مناسب برای خرید انواع سوغاتی های اصیل دبی است. 

نشانی : دبی، خیابان Al Sufouh ، بازار مدینه جمیرا

پنجمین مرکز خرید سوغاتی دبی : کمپانی شتر دبی - The Camel Company

کمپانی شتر دبی را در چند مرکز خرید دبی، نظیر دبی مال و بازار مدینه جمیرا می توان دید. تمرکز این مغازه تنها بر فروش انواع  سوغاتی و دکوری های رنگی و بامزه است و بیشتر به مجسمه ها و عروسک هیا شتری خود در سرتاسر دبی معروف است. در کمپانی شتر دبی می توانید هدایا و سوغاتی هیا بامزه ای برای بچه ها تهیه کنید. 

ششمین مرکز خرید سوغاتی دبی : بازار نایف دبی - Naif Souk

بازار نایف دبی یکی از قدیمی ترین بازار های سنتی دبی در شهر است، در این بازاز هماننده بازار ادویه می توانید گشت و گذاری در بازار محلی دبی را تجربه کنید. در بازار نایف دبی می توانید هر نوع سوغاتی که بخواهید پیدا کنید. از ویژگی های این بازار، خرید اجناس در قیمت مناسب و ارزان است، از این رو اگر می خواهید ارزان برای تمام افراد خانواده سوغاتی خریداری کنید، بازار نایف دبی انتخابی مناسبل خواهد بود.

دبی، منطقه نایف،خیابان دیره، بازار نایف

نظرات کاربران
دیدگاه