کریسمس در دبی

کریسمس در دبی

کریسمس امسال با تور دبی، کریسمس 2019 را در دبی بگذرانید 

کریسمس 2019 در دبی - زمانی که جشن کریسمس  را در ذهن خود تجسم می کنیم، صحرای داغ، درختان نخل کنار ساحل و مناره ها و گنبد ها چیز هایی نیستند که در کنار جشن کریسمس به ذهن ما خطور کنند. اما در طول سفر با تور دبی زیباترین جشن کریسمس را خواهید دید چرا که دبی، شهر مردمی با فرهنگ های متنوع است. از این رو، با وسعت پیدا کرد جمعیت دبی، جشن کریسمس نیز کم کم راه خود به زمستان های دبی پیدا کرد. 

در تور کریسمس دبی چه چیزی در انتظار شما خواهد بود ؟

شو و نمایش در جشن کریسمس 2019 دبی

اگر برای گذراندن کریسمس با تور دبی سفر می کنید، گزینه های زیادی برای تماشا و تفریح  در انتظار شماست، برای تماشای زیبا ترین نمایش سال نو به اُپرا دبی بروید. از اُرکس مجلسی اروپا گرفته تا نمایش باله روسی و کنسرت های حیرت انگیز را در اُپرا دبی تماشا کنید. علاوه بر این دبی شهری ساکت و ارام نیست، دبی شهر جدید ترین تفریحات دنیاست، با 10 تفریح برتر دبی آشنا شوید !

فستیوال غذای دبی در کریسمس

علاوه برتماشای نمایش های کریسمس، در طول سفر با یکی از تور های کریسمس دبی می توانید از طعم یکی از غذاهای سنتی مخصوص کریسمس لذت ببرید. سفر خود را با لذت بردن از آب و هوایی زمستانی، با نشستن در فضای زیبای باغ با نوش جان کردن یک غذای سنتی ایرلندی کامل کنید. پس از آن اگر انرژی داشتید به فستیوال چای دبی در خیابان شیخ زاید بروید و خستگی را با نوشیدن چایی دلچسب در فستیوال چای از جان به در کنید. این فستیوال که در بعد از ظهر برگزار می گردد با درخت کریسمس بسیار زیبایی مزین شده است. 

یک روزی برفی کریسمس در دبی 

بله تعجب نکنید، در ایام کریسمس حتی در دبی هم  می توانید روزی برفی را سپری کنید. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که بدون برف کریسمس را خالی از لطف می دانند، دبی برای شما سفری دوست داشتنی خواهد بود. در شهر آفتابی دبی، برف بازی کنید، از اسکی روی برف لذت ببرید و تعطیلات کریسمس خود را کامل کنید. مرکز خرید امارت دبی دارای پیست سرپوشیده اسکی برف بسیار بزرگ با مساحت 22500 متر است که به توریستان تور دبی اجازه می دهد تا زمستان را در دل صحرا تجربه کنند. در طول تعطیلات کریسمس، در سالن اسکی دبی برف بازی کنید، به آهنگ کریسمس گوش کنید و در آخر خود را مهمان یک  شکلات داغ دلچسب کنید. لذت خریدی بی نظیر در مراکز خرید بزرگ دبی از دیگر پیشنهادات ویژه ما در طول تعطیلات کریسمس  است، آن را از دست ندهید!

در نهایت، برای شب کریسمس و کریسمس، در دبی مجموعه ای از کلیسا های پر جنب و جوش و رنگارنگ مختلف را خواهید دید که تصمیم گیری در انتخاب یکی از آنها دشوار خواهد بود. از کلیسای ارتدوکس روسیه تا کلیسای کاتولیک سنت ماریا، از کلیسای برپایی آواز انجیل به کلیسای باپتیست امارات؛ همه و همه را در دبی خواهید یافت و روحیه واقعی کریسمس را تجربه خواهید کرد.

جشن سال نو در دبی : بهترین زاویه و مناظر دیدنی دبی در کریسمس

بزرگ ترین جشن آتش بازی سال نو دبی 

در ساحل غروب آفتاب و یا سانسِت - Sunset Beach و ساحل الصفحه - Al Sufouh Beach  می توانید شاهد زیبا ترین جشن آتش بازی مخصوص سال نو باشید. در ساحل سانست جشن آتش بازی باور نکردنی برج الخلیفه را خواهید دید که شاید زیبا ترین  آتش بازی باشد که در طول عمر خود دیده اید و اما در ساحل الصفحه  می توانید آتش بازی هر دو جزیره جمیرا و برج خلیفه را با هم ببینید چرا که این ساحل بین این دو قطب گردشگری قرار گرفته است. اما لازم به ذکر است که ساحل الصفحه در شب سال نو بسیار شلوغ است، از این رو خود را بریا هیاهو و شادی مردم آماده کنید.

نشانی ساحل غروب آفتاب و یا سانسِت - Sunset Beach : دبی، ام سقیم، ساحل سانست

نشانی ساحل الصفحه - Al Sufouh Beach : دبی، خیابان الصفحه، ساحل الصفحه

بازار مدینه جمیرا - Souk Madinat Jumeirah

بازار مدینه جمیرا به یکی از معروف ترین مکان هاست که زاویه دید معرکه ای رو به برج العرب دارد. بازار مدینه جمیرا از مکان های محبوبی برای آن دسته از مسافران تور سال نو دبی است که می خواهند شاهد آتش بازی سال نو برج العرب باشند. در بازار مئدینه جمیرا کافه ها و رستوران هیا متنوعی را خواهید دید که بیشتر آنها از قبل رزرو شده اند، از این رو حتما از پیش در یکی از بهترین رستوران هیا دبی میز خود را رزرو کنید و از جشن سال نو لذت ببرید. توجه کنید که در اینچنین مراسمات، قیمت میز های بیرونی از داخل سالن گران تر هستند.
نشانی بازار مدینه جمیرا - Souk Madinat Jumeirah : دبی، خیابان الصفحه، بازارمدینه جمیرا

بازار البهار - Souk Al Bahar

بی شک یکی دیگر از نقاط محبوب در شب سال نو بازار البهار است، بازار البهار که در نزدیکی دبی مال قرار گرفته است زاویه ای عالی و دیدنی رو برج خلیفه دارد که از آن می توان آتش بازی برج الخلیفه را به راحتی دید. پس از تماشای آتش بازی در رستوران ها و کافه هایی که در محوطه بازار وجود دارند می توانید هرچیزی که میلتان بکشد را پیدا کنید و میل کنید.
نشانی بازار البهار - Souk Al Bahar : دبی، قسمت مرکزی شهر دبی، بزار البهار

برج العمارت جمیرا - Jumeirah Emirates Towers

برای آنهایی که می خواهند از شلوغی برج العرب دوری کنند، برج عمارت جمیرا بهترین ایده است. در بلند ترین برج دنیا شاهد نمایش شبانه باور نکردنی سال نو خواهید بود، در برج های دوقلو دبی نیز می توانید  شاهد جشن سال

نو برج عمارت دبی باشید. برج عمارت دبی دارای رستوران هیا زیادیست که قیمت آنها از 300 درهم شروع می شود و به 950 درهم می رسد. برج عمارت جمیرا برای همه به یک اندازه جذاب و قیمت مناسب است.
نشانی برج العمارت جمیرا - Jumeirah Emirates Towers : دبی، خیابان شیخ زائد، برج العمارت جمیرا

در ایام کریسمس کجا اقامت کنیم، بهترین هتل های دبی در ایام کریسمس و سال نو

هتل ساحلی جمیرا - Jumeirah Beach Hotel

برای آنهایی که می خواهند آتش بازی برج العرب را کمی راحت تر از زاویه دید از سواحل عمومی دبی تماشا کنند، هتل ساحلی جمیرا یکی از بهترین هاست. این هتل موجی شکل یکی از معروف ترین ها و محبوب ترین هتل های دبی است و درست در مقابل برج العرب قرار گرفته است. این هتل دراای رستوران های متعددیست که هر کدام به نوعی سال نو را با منو های مخصوص سال نو جشن می گیرند. هزینه اقامت در این هتل یکسان نیست، بسته به اتاق، از شبی 595 درهم شروع می شود و تا 3750 درهم پیش می رود. 

نشانی هتل ساحلی جمیرا - Jumeirah Beach Hotel : دبی، خیابان ساحلی جمیرا، هتل ساحلی جمیرا

از هتل های گران قیمت در ایام سال نو دبی می توان به هتل جمیرا زابل سارای (Jumeirah Zabeel Saray ) و هتل جمیرا القصر (Jumeirah Al Qasr ) اشاره کرد. در این هتل ها جشن نوروزی و کریسمس به نوعی باور نکردنی وبسیار لوکس برگزار می شود، گذراندن سال نو در این دو هتل شاید گران تمام شود اما بی تردید از خاطرات فراموش نشدنی شما خواهد بود.

 
نظرات کاربران
دیدگاه