راهنمای سفر عاشقانه در دبی، آداب و نکات سفر عاشقانه در دبی

راهنمای سفر عاشقانه در دبی، آداب و نکات سفر عاشقانه در دبی

باید ها و نباید هار سفر عاشقانه به دبی، راهنمای سفر ماه عسل در دبی 

برای آنهایی که می خواهند سفری عاشقانه به دبی داشته باشند و یا ماه عسل خود را در شهر زیبای لوکسی همچون دبی سپری کنند، اماکن دیدنی دبی فراتر از انتظار آنهاست. دبی شهری مناسب برای قرار های عاشقانه است، در این شهر از هر قوم و ملیتی خواهید دید اما همانطور که می دانید این شهری مذهبی است و خانواده رویال دبی بر روی قوانین دبی نظارتی دقیق دارند. 

در طول سفر با تور دبی مکان های رومانتیک زیادی در انتظار زوج های جوان است، اماکن دیدنی رویایی که مخصوص دیدار ها و ملاقات های عاشقانه است. 

سفر ماه عسل به دبی، ماه عسل در اماکن دیدنی رومانتیک دبی با تور دبی : اماکن رومانتیک رویایی دبی

قوانین دبی برای زوج ها در ملاقات و سفر عاشقانه در دبی 

سفر عاشقانه و یا سفر ماه عسل در دبی بدون در نظر نگرفتن قوانین دبی می تواند شما را دچار مشکل کند و به دردسر بیاندازد، بیش از اینکه یکی از لحظات رومانتیکتان در دبی شما را به مشکلی جدی بیاندازد با قوانین دبی آشنا شوید. 

در اماکن عمومی دبی نظیرمراکز خرید، پارک ها، خیابان ها و... نمایش عشق برپا نکنید. اماکن عمومی دبی جایی برای نمایش احساسات عاشقانه نیست و هرگونه سرپیچی از این قانون (حتی بوسیدن) می تواند این دو مرغ عشق را راهی زندان کند. حتی بهتر است از بغل های و دست گرفتن های طولان نیز در خیابان ها بپرهیزید.

لازم به ذکر است که اجاز اتاق و یا به اشتراک گذاشتن خانه با فردی که با آن ازدواج نکرده اید نیز بر خلاف قوانین دبی است و پیش از آن می بایست ازدواج کرده باشید.

ماه عسل و سفر عاشقانه به دبی، چطور برای سفری عاشقانه در دبی آماده شویم؟

سفری کوتاه برای ماه عسل داشته باشید

اگر به تازگی ازدواج کرده اید و در دوران عقد هم همراه با همسرتان سفری نداشته اید، توصیه می شود که سفر کوتاهی در نظر بگیرید. لازم نیست یک مسافرت طولانی دو هفته ای تدارک ببنید. تعطیلات عید فرصت خوبی برای سفر با تور نوروزی دبی است. شاید در ظاهر یک ماه عسل طولانی مدت مفصل، جذاب و رویایی به نظر برسد اما بهتر است به جای یک مسافرت طولانی مدت، برای چند بار سفر در طول سال برنامه بچینید. اجازه دهید که مدت زمانی از ازدواج شما بگذرد، روحیات هم را در سفرهای کوتاه مدت بیشتر بشناسید و بعد برای مسافرت های طولانی مدت آماده تر باشید.

لذت سفر ماه عسل به با هم برنامه ریزی کردن است

خودتان یک تنه بار مسئولیت های برنامه ریزی را برعهده نگیرید. گاهی اوقات در مورد برخی از زوج ها دیده می شود که خانم ها برای برنامه ریزی مشتاق ترند، خودشان با آژانس های مسافرتی تماس می گیرند یا محل اقامتی را انتخاب می کنند. این در حالی است که همسرشان در جریان این برنامه ریزی ها قرارندارد یا جزئیات را به درستی نمی داند. شاید چنین تصمیم گیری هایی در مورد تفریحات آخر هفته یا رفتن به رستوران بدون اشکال باشد اما وقتی پای مسافرت در میان است، بهتر است همراه با هم تصمیم بگیرید. اگر قرار است به شهر یا کشور دیگری بروید بخشی از جست و جوی اینترنتی و پرس و جو در مورد رستوران ها، مراکز خرید، جاذبه های توریستی و ... را قبل از سفر انجام دهید.

در طول سفر به شهر لوکس دبی حواستان به هزینه ها باشد

یکی از عواملی که ممکن است بین شما و همسرتان اختلاف و بگو مگو ایجاد کند، مسائل و مشکلات مالی است. پس قبل از سفر هزینه های احتمالی سفر به دبی را برآورد کنید. در صورتیکه درآمد دارید بخشی از هزینه های سفر را خودتان برعهده بگیرید تا به دلیل یک سفر پرهزینه همسرتان با مشکلات مالی روبرو نشود. حواستان به این باشد که بیش از حد خرج نکنید و برای هزینه های پیش بینی نشده هم مقداری پول اضافی همراهتان باشد.

هزینه های سفر به دبی و 11 راه برای کم کردن این هزینه ها : چطور از هزینه های سفر به دبی کم کنیم ؟

این یک سفر مجردی نیست، انعطاف پذیر باشید

در اولین سفر همراه باهمسرتان کمی انعطاف به خرج دهید. باید بدانید که نمی توانید در تمام طول سفر حرف تان را به کرسی بنشانید. شاید فکر می کنید که چون همسرتان عاشق شماست کمی کوتاه می آید، اما هنگامی که می خواهید به هر دو نفر خوش بگذرد، به این نکته توجه کنید. برای اتفاق های غیر منتظره آماده باشید و سعی کنید خودتان را با شرایط وفق دهید. شاید اوضاع کاملا بر اساس آنچه برنامه ریزی کردید، خوب و عالی حرکت نکند. با این وجود سعی کنید از هر شرایطی برای داشتن لحظات خوب استفاده کنید.

نکاتی در سفربه دبی که همه نمی دانند :  مرجع راهنمای تور دبی 

 
نظرات کاربران
دیدگاه
 • علی محمد ۱۳۹۷/۰۶/۱۰

  ببینید بااینکه می تونیستید مطلب کاملتری بنویسید اما کوتاه و خوب بود بخصوص قسمت مپ یا نقشه جاذبه های توریستی خوبه

  ۱
  ۰
 • مهین دخت ۱۳۹۷/۰۶/۱۰

  ممنونم آدرس ها رو میذارید. الان نمیشه سفر بریم تایلند اما مطلبتون میخونیم انگار اونجا هستیم

  ۰
  ۰