بهترین راه برای فرار از گرمای دبی

بهترین راه برای فرار از گرمای دبی

تفریحات و مکان های دیدنی دبی در تابستان: روز های گرم تابستانی دبی را چطور خنک کنیم ؟  

دبی شهر رویایی و مدرن خاورمیانه به گرمای داغ تابستان اش معروف است، تابستانی که درجه هوا به 42 درجه می رسد و هوا به اندازه ای گرم می شود که حتی برای 15 دقیقه نمی توان زیر آفتاب ایستاد و نمی تواند از همه مکان های دیدنی جذاب دبی دیدن کرد و یا در سواحل زیبای دبی به تفریحات ساحلی پرداخت.از این رو، تابستان فصلیست که در آن دبی، توریست کمتری را به خود جذب می کند، این به معنای ارزان شدن قیمت پرواز  و هتل است.

بله در تابستان هزینه یک شب اقامت در هتل و یا هزینه پرواز تقریبا نصف می شود. خوب با توجه به شکست هزینه های سفر به دبی، چرا از تابستان دبی استفاده نکنیم ؟

دیدنی-های-دبی-تور-دبی

تفریحات ویژه دبی در روزهای گرم تابستان :

اسکی دبی - Ski Dubai

با توجه به اینکه دبی در وسط صحرا گرفته، اما می توان در آن اسکی کرد. اسکی دبی همه را شگفت زده می کند، چطور ممکن است وسط صحرا، وسط گرمای طاقت فرسای دبی اسکی کرد ؟ بله اسکی دبی تجربه ای یخ در وسط تابستان خواهد بود. در حایل که دمای هوا در بیرون بالا و بالا تر می رود، شما از تپه های برفی پایین بیایید و اسکی بورد بازی کنید. اسکی دبی پارک برفی مخصوص کودکان نیز دارد، پس نگران کودکان خود نیز نباشید به آنها بیشتر از شما خوش  خواهد گذشت. و البته تماشای پنگوئن ها هم از دیگر جاذبه های اسکی دبی می باشد. اسکی دبی در مرکز خرید امارت واقع شده است.

نشانی اسکی دبی : دبی، خیابان شیخ زاید، مرکز خرید امارت، اسکی دبی

 

دیدنی-های-دبی-اسکی-در-دبی

 

مرکز خرید امارت دبی - Mall of the Emirates

مرکز خرید امارت مکانی محبوب در میان ساکنین دبی است، در ای مرکز خرید  هر مغازه ای که به دنبالش باشید پیدا خواهید کرد، موسیقی، وسایل الکتریکی، لباس های لاکچری و... .  یک روز کامل را به خرید و خوردن از غذا های لذیذ در امارت مال دبی بگذرانید. از این گذشته، سالن مجهز سینما در امارت دبی را نیز نباید فراموش کرد.

نشانی مرکز خرید امارت دبی : دبی، خیابان شیخ زاید، مرکز خرید امارت

 

مرکز-خرید-امارت-دبی

 

پارک آبی واید وادی دبی - Wild Wadi Water Park

بعضی از وقت ها فرار از گرما بهترین راه نیست و می بایست راهی پیدا کنید تا از آن لذت ببرید. پارک آبی وایلد وادی یکی از پارک های بسیار مجهز و پیشرفته دنیاست که در آن از تفریحی هیجان انگیز و عالی لذت خواهید برد. در پارک آبی واید وادی با تفریح در وسایل آبی محتلف این پارک هیجان را حس خواهید کرد. پارک آبی واید وادی دبی در کنار یکی از معروف ترین هتل های دبی واقع شده و در این پارک می توانید نمایی از برج خلیفه را نیز ببینید. تا نیمه های شب می توانید از پارک واید وادی دبی لذت ببرید. 
این پارک زمان مخصوص بانوان نیز دارد، بانوان به همراه کودکان خردسال خود در زمان مخصوص بانوان می توانند در این پارک اوقات خوشی را سپری کنند.

نشانی و هزینه ورودی پارک آبی واید وادی + 

 

پارک-آبی-وایلد-وادی-دبی

 

اسکی روی یخ در دبی مال - Ice Skating in Dubai Mall

دبی مال بزرگ ترین مرکز خرید دنیا یکی از مجبوب ترین مراکز خرید در خاورمیانه است که رویای عاشقان مد و فشن را به حقیقت تبدیل کرده است. در دبی مال می توانید تفریحی کامل و عالی را تجربه کنید چرا که در این مرکز خرید تنها خرید نیست که در انتظار شماست، در زمین یخ دبی مال به اسکی بروید و تجربه سفر خود به دبی را کامل کنید. دبی مال خود به تنهایی یک جاذبه کامل و مفرح برای بزرگسالان و کودکان است. 

نشانی دبی مال : دبی، بلوار محمد بیت رشید، دبی مال

 

دبی-مال-دبی

 

تفریحگاه  یخچالی - Chillout Ice Lounge

اگر فکر می کنید که این تفریحات برای شما کافی نیستند و می خواهید هیجان بیشتری را تجربه کنید، این اولین تفریحگاه یخچالی با دمای زیر صفر درجه است . بر روی صندلی های یخی بشینید و بر روی میز های یخی با خوردن یک غذای لذیذ و یا یک نوشیدنی دلچسب از سفر به دبی لذت ببرید. از تماشای مجسمه های یخی دور تا دور این سالن دیدن کنید و با انها عکس سلفی بگیرید. گشت و گذار در سالن یخچالی دبی بی شک یکی از تجربه های منحصر به فرد سفر به دبی خواهد بود، در دل گرمای تابستان، سرما را حس کنید و از داغی شکلات داغ و یا کاسه سوپ داغ لذت ببرید.

نشانی تفریحگاه  یخچالی : دبی ، خیابان شیخ زاید، مرکز میدان تایمز، Chill Out Ice Lounge

 

 Chillout Ice Lounge

 

پارک آبی آکوا وِنچِر - Aquaventure Waterpark

پارک آبی آکوا وِنچِر مکانی مناسب برای تمام افراد خانواده است، از رود خانه های آرام تا رود خانه های خروشان و پر سرعت و قسمت های هیجان انگیز دیگر برای شما حتما جذاب خواهد بود. پارک آبی آکوا وِنچِر درست کنار یکی از معروف ترین هتل های دبی ، هتل آتلانتیس دبی واقع شده است و مهمانان هتل آتلانتیس بدون پرداخت ورودی به این پارک دسترسی دارند. پارک آبی آکوا وِنچِر دارای منطقه شبیه سازی دریا نیز می باشد، در این قسمت می توانید با دلفین ها بازی کنید، شیر های دریایی را از نزدیک ببینید و در تالاب کوسه ها شیرجه بزنید.

نشانی پارک آبی آکوا وِنچِر : جزیره پالم جمیرا، خیابان کِرِسِنت، آتلانتیس، پارک آبی آکوا وِنچِر

 

پارک-آبی-دبی

 

 

نظرات کاربران
دیدگاه