10 شهربازی معروف دبی، بهترین شهربازی های دبی

10 شهربازی معروف دبی، بهترین شهربازی های دبی

بهترین شهربازی های دبی در خاورمیانه و جهان، معروف ترین شهربازی های دبی

سفر به دبی می تواند سفری خاطره انگیز برای تمام اعضای خانواده باشد. در طول سفر با تور دبی، لذت تجربه هیجان واقعی را در یکی از شهربازی های دبی که به نام بهترین شهربازی های خاورمیانه معروف اند از دست ندهید. خاطره هیجان انگیز تفریح در شهربازی های دبی تا سالها از خاطره شما فراموش نخواهد شد. در ادامه با 10 شهربازی از بهترین شهربازی های دبی آشنا خواهید شد.  

1. بهترین شهربازی های دبی : شهربازی گاردن فِلو دبی -  Dubai Garden Glow

در دنیای فانتزی گاردن فلو دبی گم شوید و لذت ببرید! این شهربازی جاییست که می توانید در باغ پر از گل های رنگارنگ قدم بزنید. اما اینبار در این باغ به جای گل های طبیعی در دنیای جادویی گل های روشن و چراغی قدم خواهید زد. شهربازی گاردن فلو یکی از شهربازی های زیبای دبی می باشد، به شما توصیه می کنیم در انتهای بازدید از این پارک، حتما از پارک دایناسور ها نیز دیدن کنید. دایناسور های غول پیکر عظیم الجثه ای که گفته می شود از نوع قدرتمندترین دایناسورها بوده است. 

نشانی شهربازی گاردن فِلو دبی -  Dubai Garden Glow

Dubai Garden Glow, Zabeel Park Gate 6 & 7, Dubai, UAE, +9714 398 6888

شهربازی گاردن فلو دبی بر روی نقشه

بهترین-شهربازی-های-دبی

2. بهترین شهربازی های دبی : پارک کریک دبی - Dubai Creek Park

پارک کریک دبی اگرچه پارک تفریحی نیست، اما پارکی بسیار سرگرم کننده است. سوار ماشین های برقی شوید، در پیچ و خم های زیبا گم شوید و سپس به یک سفر دریایی بروید. علاوه بر این، پارک کریک دبی دارای پارک دلفین ها نیز هست و پارک مورد علاقه بچه هاست. پارک کریک دبی جاییست که تمام خانواده می توانند از طریق نمایشگاه های تعاملی و سرگرم کننده در مورد علم، حیات وحش و تاریخ یاد بگیرند.

نشانی پارک کریک دبی - Dubai Creek Park :

Dubai Creek Park, Umm Hurrair2, Dubai, UAE, +9714 336 7633

 پارک کریک دبی - Dubai Creek Park  بر روی نقشه

بهترین-شهربازی-های-دبی-0

3. بهترین شهربازی های دبی : شهربازی سیاره جادویی - Magic Planet

سحر و جادو را در شهربازی سیاره جادویی در دنیای واقعی تجربه خواهید کرد. شهربازی سیاره جادویی پارکی عالی برای تمام سنین با وسایل بسیار هیجان انگیز است. شهربازی جادویی درست رو��ه روی امارت مال قرار گرفته است.

نشانی شهربازی سیاره جادویی : 

Magic Planet, Level 2, Mall of the Emirates, Sheikh Zayed Road, Al Barsha 1, Dubai, UAE, +971 4 341 4444 

شهربازی سیاره جادویی - Magic Planet بر روی نقشه

بهترین-شهربازی-های-دبی-1

4. بهترین شهربازی های دبی  : شهربازی سگا ریپابلیک دبی - Sega Republic

شهربازی سگا دبی یکی از هیجان انگیز ترین پارک ها در دبی برای تمام سنین است. در سوپر بازی های مجاری با هم رقابت کنید، با بازی های نوستالژیک قدیمی بازی کنید و لحظات خود را در این پارک با هیچان سپری کنید. چند تا از بهترین بازی ها در شهربازی سگا اسلایدر غول پیکر، صخره نوردی و Jumpolines است. 

نشانی شهربازی سگا ریپابلیک دبی :

Sega Republic, Level 2, The Dubai Mall, Downtown Dubai, +9714 448 8484

شهربازی سگا ریپابلیک دبی بر روی نقشه

بهترین-شهربازی-های-دبی-3

5. بهترین شهربازی های دبی  : شهربازی آی ام جی، دنیای ماجرا جویی دبی - IMG Worlds of Adventure

شهربازی آی ام جی دبی بزرگ ترین شهربازی سر پوشیده در دنیا. شهربازی آی ام جی دبی دنیای ماجراجویی و هیچان در دنیاست و در طول سفر با تور دبی نباید آن را از دست داد. برند های مطرح دنیا نظیر ماروِل – Marvel ، نت ورک کارتون – Network Cartoon ، لاست ولی – Lost Valley  و دایناسور اَدوِنچر – Dinosaur Adventure   در این پارک حضور دارند تا حتی لحظه ای کوتاه در این پارک بیکار نمانید. این پارک بی اغراق یکی از شاهکار های مهندسی در زمینه تفریح و سرگرمی در دبی است. تا خودتان پارک آی ام جی را از نزدیک نبینید، وسعت و تجهیزات خارق العاده آن را باور نمی کنید. در این سفر به دبی حتی اگر سفری به همراه کودکان به دبی ندارید، چند ساعتی را در این پارک تنها بخندید و ساعاتی را متفاوت سپری کنید. 

نشانی  شهربازی آی ام جی  IMG Worlds of Adventure: 

IMG Worlds of Adventure, IE311, Sheikh Mohammed Bin Zayed Road, City of Arabia, Dubai, UAE, +971 600 500 962

شهربازی آی ام جی - IMG Worlds of Adventure بر روی نقشه

بهترین-شهربازی-های-دبی-4

6. بهترین شهربازی های دبی  : پارک اند ریزورت دبی - (Dubai Parks and Resorts  (DPR

پارک اند ریزورت بزرگ تربن پارک و ریزورت در دبی است، پارکی که تمام توریستان تور دبی را به ساعاتی شاد و بسیار سرگرم کننده دعوت می کند. در هتل لاپیتا دبی یک اتاق بگیرید و هر بعد از ظهر را در پارک اند ریزورت دبی متفاوت سپری کنید. با بازدید از پارک اند ریزورت دبی سفر خود به دبی را به بهترین سفر عمرتان تبدیل کنید. در این پارک همه چیز را تجربه خواهید کرد، از پارک بالیود گرفته تا پارک آبی لِگو لند ، موشن گیت و چند بازی مهیج دیگر از برند های دیریم ورک اَنیمیشن - DreamWorks Animation، کلومبیا پبکچِرز - Columbia Pictures و قفس شیر ها - Lionsgate.

نشانی پارک اند ریزورت دبی - (Dubai Parks and Resorts  (DPR :

Dubai Parks and Resorts, Sheikh Zayed Road, Opposite Palm Jebel Ali, Dubai, UAE, +971 800 2629464

پارک اند ریزورت دبی - (Dubai Parks and Resorts  (DPR بر روی نقشه

بهترین-شهربازی-های-دبی-5

7. بهترین شهربازی های دبی  : دهکده جهانی دبی (گلوبال ویلیج دبی) - Global Village

پس از دو دهه، گلوبال ویلیج دبی نه تنها به فراموشی سپرده نشده، بلکه با 31 نمایشگاه، 12.000 نمایش در هر فصل و 50 بازی و سوارکاری در لیست اماکن دیدنی پر بازدید و پارک های محبوب دبی قرار دارد. در دور تا دور دبی می توانید خرید کنید، در شهربازی سرگرم شوید و حداقل یکی  از نمایش های فرهنگی پارک را تماشا کنید. 

نشانی دهکده جهانی دبی (گلوبال ویلیج دبی) - Global Village :

Global Village, Sheikh Zayed Road, Dubai Land, Dubai, UAE, +9714 362 4114

بهترین-شهربازی-های-دبی-6

8. بهترین شهربازی های دبی  : اسکی دبی - Ski Dubai

بزرگ ترین و هیجان انگیزترین سالن اسکی سرپوشیده در دنیا، سالن اسکی دبی می تواند مکانی بسیار عالی برای شما و جمع خانوادگی شما باشد . مهم نیست هوای بیرون چند درجه بالای صفر است، هر روزی را که بخواهید می توانید فصل زمستان و برف را در لحظه تجربه کنید. سالن سرپوشیده اسکی دبی تفریحی عالی برای فرار از گرما و آفتاب طلایی دبی است. اسکی، اسنو بورد، زیپ لاینینگ و یا tobogganing همه تفریحات زمستانی در گرمای تابستان در دسترس اند. اگر به همراه کودکان خود به دبی سفر می کنید، به محوطه برف بازی بروید، حتی می توانید با پنگوئن های اسنو پارک بازی کنید. خوب! معطل نکنید در طول این سفر با تور دبی سالن اسکی دبی را در برنامه سفر خود قرار دهید. 

نشانی  اسکی دبی - Ski Duba :

Ski Dubai, Mall of the Emirates, Sheikh Zayed Road, Al Barsha 1, Dubai, UAE +971 800 386

اسکی دبی - Ski Dubai بر روی نقشه 

بهترین-شهربازی-های-دبی-7

9. بهترین شهربازی های دبی  : پارک آبی وایلد وادی - Wild Wadi Waterpark

پارک آبی وایلد وادی دبی، پارکی بر اساس داستان های قدیمی عربی هماننده سمباد، در این پارک آبی حتما خوش خواهد گذشت و لحظاتی کاملا فراموش نشدنی را سپری خواهید کرد. بیش از 30 وسیله و جاذبه مختلف در پارک قرار دارد و اگر جرات دارید، ترسناک ترین سرسره آبی در جهان را در پارک آبی وایلد وادی امتحان کنید. در این پارک چشم اندازی رو به برج العرب و ساحل جمیرا را نیز خواهید دید. 

نشانی پارک آبی وایلد وادی - Wild Wadi Waterpark :

Wild Wadi Waterpark, Jumeirah Beach Road, Umm Suqeim, Dubai, UAE, +9714 348 4444

بهترین-شهربازی-های-دبی-8

10. بهترین شهربازی های دبی  : پارک آبی آکواریوم دبی - Aquaventure Waterpark

یکی از بهترین پارک های آبی خاورمیانه ، پارک آبی آکواریومی دبی است که اولین وسایل بازی مهیج آبی در آن ساخته شده است. اگر جرات کافی دارید، می توانید در این پارک به کوسه های غول پیکر خطرناک غذا بدهید و حتی با آنها شنا کنید.

نشانی پارک آبی آکواریوم دبی - Aquaventure Waterpark :

Aquaventure Waterpark, Atlantis The Palm, The Palm Jumeirah, Dubai, UAE, +9714 426 0000

پارک آبی آکواریوم دبی - Aquaventure Waterpark بر روی نقشه

بهترین-شهربازی-های-دبی-9

 
نظرات کاربران
دیدگاه