چطور کم هزینه به دبی سفر کنیم و از هزینه های سفر با تور دبی کم کنیم ؟

چطور کم هزینه به دبی سفر کنیم و از هزینه های سفر با تور دبی کم کنیم ؟

هزینه های سفر به دبی را به راحتی کم کنید و هزینه های بیهوده در دبی را بشناسید! 

برخی از عادت های بد سفر همواره در بعضی از ما ریشه دوانده و نمی خواهیم از تکنولوژی در کاهش هزینه ها استفاده کنیم. خصوصا در سفر های خارجی ماننده دبی که می توانیم تنها با توجه به چندین نکته عدد قابله توجهی از هزینه ها را کم کنیم. در این مقاله با روش هایی برای پیشگیری از این هزینه های پنهان و اما پر هزینه خواهیم پرداخت تا  ارزان به دبی سفر کنید. 

از ماه ها قبل تور دبی را رزرو نکنید

همیشه نگران پرواز، هتل و یا محل اقامت خود هستید و می خواهید درست زمانی که تصمیم به سفر می گیرید ترتیبات سفر خود را رزرو کنید، اما عجولانه اقدام نکنید، این کار برای شما بسیار پر هزینه و گران تمام خواهد شد.  مطمئننا با تور های لحظه آخری دبی و یا تور های ارزان دبی رو به رو خواهید شد پس نیازی به عجله کردن نیست.  برای رزرو تور ها تا هفته آخر صبر کنید، با این روش تخفیف خوبی نصیبتان خواهد شد و اگر قصد سفر به دبی بدون تور را دارید، از 6 الی 8 هفته قبل از تاریخ موعد پروازتان را رزرو کنید. 

تور های لحظه آخری دبی را شکار کنید

برای شکار تور های لحظه آخری دبی آماده باشید و سرعت عمل داشته باشید.  در رزرو تور های لحظه آخری معتل نکنید، هر زمان که متوجه کاهش  قیمت‌های تورها شدید سریع برای رزرو اقدام کنید. از فرصت استفاده کنید و بعد درباره‌ی آن تصمیم بگیرید می توانید در طول 24 ساعت بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای آن را کنسل کنید. اگر زیاد برای فکر کردن صبر کنید، ممکن است یک موقعیت عالی را از دست بدهید.

در انتخاب وسیله نقلیه در دبی دقت کنید

در طول سفر با تور های دبی وسایل نقلیه مختلفی برای گشت و گذار در شهر خواهید یافت، برای رفت و آمد در سطح شهر به هیچ عنوان تاکسی ها را انتخاب نکنید چرا که بسیار برای شما گران تمام خواهد شد. پس برای کاهش هزینه هایتان حدالامکان تا زمانی که وسایل حمل و نقل عمومی باز باشد از تاکسی استفاده نکنید، مناسب ترین وسیله حمل و نقل عمومی  در دبی برای شما مترو و اتوبوس خواهد بود. مترو و اتوبوس های دبی بسیار تمیز و راحت هستند و به راحتی می توانید در هر نقطه از شهر سفری آسوده داشته باشید. 

در نزدیکی جاذبه‌های گردشگری مهم غذا نخورید

در دبی رستوران های بین المللی و لوکس فراوانی در سطح شهر به چشم می خورد که توجه هر بیننده و مسافری را به خود جلب می کند. اما فریب ظاهر دل فریب این رستوران ها را نخورید و هیچگاه نزدیک رستوران‌های اطراف جاذبه‌های گردشگری مهم  دبی  غذا سفارش ندهید زیرا مجبور می شوید دو برابر قیمت معمول هزینه کنید. جالب است بدانید که این هزینه اظافی به دلیل کیفیت بالای غذا نیست و لزوما انتظار نداشته باشید که غذایی بی نقص را در این اماکن صرف کنید. 
برای صرفه جویی در هزینه ها و پیدا کردن رستورانی خوب با قیمت وکیفیتی مناسب کمی از جاذبه گردشگری دور شوید و در هر جهتی که میلتان کشید 6 بلوک دورتر بروید تا در رستورانی با غذای لذیذ تر و ارزان تر را غذا میل کنید.

در فرودگاه دبی تبدیل ارز نکنید

به خاطر داشته باشید که دفاتر و بانک‌های موجود در فرودگاه‌ها جای مناسبی برای تبدیل پول نیستند و اگر پولتان را دور بریزید بهتر از تبدیل ارز در فردگاه است. به جای این کار، پولتان را در بانک‌های بزرگ مراکز شهر تبدیل کنید،  در بانک ها و بازار های ارزی نرخ ارز معقولانه‌تر است و کارمزد کمتری از مشتری دریافت می‌شود. این نکته را هم در نظر داشته باشید که دفاتری که ادعا می کنند بدون کارمزد پولتان را تب��یل می‌کنند مطمئنا از جای دیگری آن را جبران خواهند کرد.

به دفاتر گردشگری محلی دبی حتما سر بزنید

دفاتر گردشگری محلی جاییست که حتما باید به آن سر بزنید، آن‌ها معمولا درباره‌ی رویدادها و جشنواره‌های در حال برگزاری و مسیرهای خلوت‌ تر دبی اطلاعات دارند که در هیچ کتاب راهنمایی نمی توانید پیدا کنید. همچنین می توانید  کارت‌های مخصوص گردشگری را طلب کنید تا از تخفیفات یا ورودی رایگان مکان‌های مختلف دبی نظیر موزه‌ها، جاذبه‌های گردشگری، ورودی ها وسایل حمل‌ونقل عمومی مطلع شوید و بهره بگیرید. 

 
نظرات کاربران
دیدگاه