تور دبی

 • عنوان
 • قیمت از
 • مدت سفر
 • آژانس
 • تلفن
تور ۳ شب دبی
۱۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان
۳ شب
هیرمان گشت کبیر ایران ایر تور
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
۱۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان
۳شب
۱۴۰۱/۱۰/۰۲تا۱۴۰۱/۱۰/۰۵
تور ۶شب دبی
۱۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان
۶ شب
هیرمان گشت کبیر ماهان
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
۱۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان
۶شب
۱۴۰۱/۰۹/۲۵تا۱۴۰۱/۱۰/۰۱
تور ۳ شب ۴ روز دبی
۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۳ شب
هیرمان گشت کبیر ایران ایر تور
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۳شب
۱۴۰۱/۰۹/۱۸تا۱۴۰۱/۰۹/۲۱
۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳شب
۱۴۰۱/۰۹/۱۹تا۱۴۰۱/۰۹/۲۲
۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۳شب
۱۴۰۱/۰۹/۲۷تا۱۴۰۱/۰۹/۳۰
تور ۴شب دبی
۱۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۴ شب
هیرمان گشت کبیر ماهان
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
۱۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۴شب
۱۴۰۱/۰۹/۱۸تا۱۴۰۱/۰۹/۲۲
تور ۵ شب و ۶ روز دبی
۱۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۵ شب
هیرمان گشت کبیر ایران ایر تور
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
۱۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۵شب
۱۴۰۱/۰۹/۱۸تا۱۴۰۱/۰۹/۲۳
تور۴شب دبی هتل های لوکس
۱۵,۳۹۰,۰۰۰ تومان
۴ شب
هیرمان گشت کبیر ماهان
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
۱۵,۳۹۰,۰۰۰ تومان
۴شب
۱۴۰۱/۰۹/۱۸تا۱۴۰۱/۰۹/۲۲
تور دبی
۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۳ شب
سبز گشت خاورميانه ایران ایر تور
۰۲۱۴۸۳۱۴ تاریخ های تور
۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۳شب
۱۴۰۱/۰۹/۱۸تا۱۴۰۱/۰۹/۲۱
{{level1.title| persianNumber}}
{{level1.price | commaSeparated(',') | persianNumber}}{{level1.currency}}
{{level1.startDate |persianNumber}} الی {{level1.endDate |persianNumber}} {{level1.duration |persianNumber}} شب
{{level1.travelAgency.title}} {{level1.transportCompanyTitle}}
{{level1.travelAgency.tel| persianNumber}} تاریخ های تور
{{level1.title | persianNumber}}
{{level2.price | commaSeparated(',') | persianNumber}} {{level1.currency}}
{{level2.duration |persianNumber}}شب
{{level2.startDateFa| persianNumber}}تا{{level2.endDateFa| persianNumber}}

 تور دبی ارزان

لیست تور دبی در ارزان ترین قیمت – بی شک دبی یکی از شهر های لوکس و برتر دنیاست که به دلیل لوکس ترین هتل های 7 ستاره دنیا، بزرگ ترین مراکز خرید جهان و مکان های دیدنی خاص و درجه یک به مقصدی منحصر به فرد در میان توریستان و گردشگران شهرت دارد. سفر با تور دبی سفری فراتر از آنچه که انتظارش را دارید خواهید بود، در این شهر از همه چیز بهترین ها را خواهید دید و عجیب ترین ها را تجربه خواهید کرد. 

و البته نا گفته نماند که دبی یکی از مقاصد مهم و محبوب در ایام سال نو و کریسمس نیز محسوب می شود، از حالا می توانید توردبی در کریسمس 2018 و یا تور نوروز 97 خود را رزرو کنید. پیش از آنکه برای سفر با تور دبی عجله کنید، با دیریم دبی همراه باشید تا از ناگفته های دبی مطلع گردید ! 

پرسش های متداول سفر با تور دبی و اطلاعات ضروری سفر به دبی : دانستنی های ضروری سفر با تور دبی

نکاتی در سفربه دبی که همه نمی دانند :  مرجع راهنمای تور دبی

چگونه در دبی با مردم ارتباط برقرار کنم : 15 کلمه پرکاربرد عربی در سفر

نقشه مترو دبی 

 

نقشه-مترو-دبی-به-فارسی

تور دبی در لیست سفر های منحصر به فرد، چرا باید با تور دبی سفر کنیم ؟

دبی،  یک شهر لولکس که تلفیقی از رنگ های مختلف سنتی و مدرن است و آن را بی اغراق می توان یکی از شهر هایی دانست که همیشه برای مسافران و توریستان خاص جلوه کرده است. دبی از آن دسته از شهر هاست که در دنیا مانند ندارد و شهری در دنیا توان رقابت با آن را ندارد. اگر از دلایل شهرت و موفقیت دبی بپرسید، باید به 10 دلیل اشاره کنیم :

تور-دبی-بهترین-تور-دبی-ارزان-قیمت

10 چیزی که دبی را به مقصدی لوکس و خاص بدیل کرده :

1.دبی با تاریخچه غواصی مروارید 

اگر قصد سفر با تور دبی را دارید، جالب است بدانید که دبی در سال 1770 شهری ساده  از امارت بوده و صید مروارید اصلی ترین منبع درامد و تجارت در این شهر بوده است. اگر چه در نهایت با پیدایش نفت، نوع تجارت در این شهر به کل عوض شد، اما تاریخچه و سنت غواصی و صید مروارید هنوز با بخشی از تاریخ دبی گره خورده است.

تور-دبی-تور-ارزان-قیمت-دبی-

2. دبی و خانواده سلطنتی امارت و رسانه های اجتماعی

خانواده سلطنتی دبی، خانواده آل مکتوم، در دبی و امارات متحده عربی بسیار محبوب هستند و حتی در شبکه های اجتماعی نیز محبوبیت زیادی دارند. شاهزاده دبی، حمدان بن محمد المکتوم، که با نام Fazza در اینستاگرام شناخته شده، در میان ساکنان دبی ، به خصوص در میان دختران مجرد دبی بسیار محبوب است. در کل دبی  از لحاظ روابط سلطنتی یکی از منحصر به فرد ترین ها در جهان است. آشنایی با خانواده سلطنتی دبی : خانواده سلطنتی دبی 

3.یک چهارم دبی، صحراست

این بیابان عظیم یکی از جنبه های منحصر به فرد دبی است که در سراسر بخش جنوبی امارات متحده عربی گسترش یافته و در اطراف دبی نیز ادامه دارد. بزرگترین شن و ماسه در سراسر جهان، منبعی بسیار محبوب برای ساکن محلی و گردشگران تور دبی، برای آنهایی که می خواهند یکی از زیبا ترین شگفتی های طبیعی جهان را ببینند می باشد.  تجربه ای متفاوت و به یاد ماندنی در صحرای دبی سافاری دبی : سافاری دبی

تور-دبی-تور-ارزان-قیمت-دبی-2

مراکز خرید دبی

برهمگان شهرت دبی در مراکز خرید مدرن و لوکس اش مبراست، دبی شهر لوکس ترین و بزرگ ترین مراکز خرید دنیاست به عنوال مثال : دبی مال دبی را واقعا شهری منحصر به فرد ساخته .  دبی مال که بزرگ ترین مرکز خرید در دنیاست در کنار برج خلیفه، بلند ترین برج در دنیا، واقع شده است. در واقع می توان گفت که دبی مال شهری کوچک با مغازه های مختلف و فروشگاه های متنوع است که در خود زمین اسکی، سینما و چند سینما جای داده است. این مرکز خرید یکی از رویاهای عاشقان خرید در سراسر دنیاست. از دبی مال که بگذریم، در دبی مراکز خرید لوکس و مردن زیادی ساخته شده که باعث شده تا این شهر به بهشت عاشقان خرید معروف گردد. 

تور-دبی-تور-ارزان-قیمت-دبی-3

5.دبی و ثروت تمام نشدنی نفت اش

کشف نفت در سال 1960 دبی را به شهری مگا لوکس تبدیل کرد و سرمایه گذاری در این شهر باعث شد تا دبی به شهری واقعا تک و منحصر به فرد در دنیا بدیل گردد. دبی در زمینه پیشرفت اقتصادی و توسعه در جهان حرف اول را می زند و هیچ شهری قابل قیاس با آن نیست. دبی شهر سرمایه گذاران ثروتمند و همکاری بین ممل های مختلف است. در هیچ کجای دنیا نمی توان چنین شهری را دید و گشت و گذار در چنین شهر بی همتایی را تجربه کرد و این همه توسعه و پیشرفت به دلیل ثروت نفتیست که در این شهر نهفته است.

7.دبی تلفیقی از زندگی سنتی و مدرن

دبی به شدت در میان همه محبوب باقی ماند زیرا این شهر تلفیقی از سنت های قدیمی امارت و زندگی مدرنی بود که نفت مولد آن بود. دبی در حالی که خانه جوامع گوناگون تبعیتی است، شهر خانواده سلطنتی و محلی دبی نیز باقی مانده. با این حال، با همه سنت ها دبی یک شهر پویا باقی می ماند.

دانستنی های دبی - نکاتی که پیش از سفر با تور دبی باید بخوانید تا بدانید : 10 نکته که پیش از سفر به دبی باید بدانید

تور-دبی-تور-ارزان-قیمت-دبی-4

9. دبی، بزرگ ترین کار آفرین دنیا

یکی از بزرگ ترین شهر های کار آفرین دنیا دبی است، شهری که به سوی نوآوری، خلاقیت و کسب و کار های جدید باز است و برای آنهایی که می خوهند رئیس خود باشند، دبی سرزمین فرصت هاست. دبی دارای مناطق ویژه ایست، نظیر شهر مدیا، شهر اسپرت و شهر اقتصادی که این مناطق برای هرکسی که می خواهد کارآفرین شود یک زمینه رشد و پلت فرم جدید است. 

10.دبی و غذا های سنتی بی نظیراش 

اگر چه کمتر کسی از شهرت غذا های سنتی دبی با خبر است، غذا های سنتی امارت  یکی از منحصر به فرد ترین غذا ها در دنیاست. ترکیب کردن مواد غذایی محلی این شهر با مواد غذایی هندی و آفریقایی به غذا ها طعمی بی نظیر داده که اقامت در دبی را بیش از پیش لذت بخش و به یاد ماندنی کرده است. علاوه بر این به شما توصیه می کنیم تا در طول سفر با تور دبی، نوشیدن چای کاراک را نیز فراموش نکنید. 

تور-دبی-تور-ارزان-قیمت-دبی-5

تفریحات دبی  

دبی شهر رویایی و مدرن خاورمیانه به گرمای داغ تابستان اش معروف است، تابستانی که درجه هوا به 42 درجه می رسد و هوا به اندازه ای گرم می شود که حتی برای 15 دقیقه نمی توان زیر آفتاب ایستاد و نمی تواند از همه مکان های دیدنی جذاب دبی دیدن کرد و یا در سواحل زیبای دبی به تفریحات ساحلی پرداخت.از این رو، تابستان فصلیست که در آن دبی، توریست کمتری را به خود جذب می کند، این به معنای ارزان شدن قیمت پرواز  و هتل است.

بله در تابستان هزینه یک شب اقامت در هتل و یا هزینه پرواز تقریبا نصف می شود. خوب با توجه به شکست هزینه های سفر به دبی، چرا از تابستان دبی استفاده نکنیم ؟

دیدنی-های-دبی-تور-دبی

تفریحات ویژه دبی در روزهای گرم تابستان 

اسکی دبی

 

با توجه به اینکه دبی در وسط صحرا گرفته، اما می توان در آن اسکی کرد. اسکی دبی همه را شگفت زده می کند، چطور ممکن است وسط صحرا، وسط گرمای طاقت فرسای دبی اسکی کرد ؟ بله اسکی دبی تجربه ای یخ در وسط تابستان خواهد بود. در حایل که دمای هوا در بیرون بالا و بالا تر می رود، شما از تپه های برفی پایین بیایید و اسکی بورد بازی کنید. اسکی دبی پارک برفی مخصوص کودکان نیز دارد، پس نگران کودکان خود نیز نباشید به آنها بیشتر از شما خوش  خواهد گذشت. و البته تماشای پنگوئن ها هم از دیگر جاذبه های اسکی دبی می باشد. اسکی دبی در مرکز خرید امارت واقع شده است.

نشانی اسکی دبی : دبی، خیابان شیخ زاید، مرکز خرید امارت، اسکی دبی

 

دیدنی-های-دبی-اسکی-در-دبی

 

 

مرکز خرید امارت دبی

 

مرکز خرید امارت مکانی محبوب در میان ساکنین دبی است، در ای مرکز خرید  هر مغازه ای که به دنبالش باشید پیدا خواهید کرد، موسیقی، وسایل الکتریکی، لباس های لاکچری و... .  یک روز کامل را به خرید و خوردن از غذا های لذیذ در امارت مال دبی بگذرانید. از این گذشته، سالن مجهز سینما در امارت دبی را نیز نباید فراموش کرد.

نشانی مرکز خرید امارت دبی : دبی، خیابان شیخ زاید، مرکز خرید امارت

 

مرکز-خرید-امارت-دبی

 

 

پارک آبی واید وادی دبی

بعضی از وقت ها فرار از گرما بهترین راه نیست و می بایست راهی پیدا کنید تا از آن لذت ببرید. پارک آبی وایلد وادی یکی از پارک های بسیار مجهز و پیشرفته دنیاست که در آن از تفریحی هیجان انگیز و عالی لذت خواهید برد. در پارک آبی واید وادی با تفریح در وسایل آبی محتلف این پارک هیجان را حس خواهید کرد. پارک آبی واید وادی دبی در کنار یکی از معروف ترین هتل های دبی واقع شده و در این پارک می توانید نمایی از برج خلیفه را نیز ببینید. تا نیمه های شب می توانید از پارک واید وادی دبی لذت ببرید. 
این پارک زمان مخصوص بانوان نیز دارد، بانوان به همراه کودکان خردسال خود در زمان مخصوص بانوان می توانند در این پارک اوقات خوشی را سپری کنند.

نشانی و هزینه ورودی پارک آبی واید وادی + 

 

پارک-آبی-وایلد-وادی-دبی

 

 

اسکی روی یخ در دبی مال

دبی مال بزرگ ترین مرکز خرید دنیا یکی از مجبوب ترین مراکز خرید در خاورمیانه است که رویای عاشقان مد و فشن را به حقیقت تبدیل کرده است. در دبی مال می توانید تفریحی کامل و عالی را تجربه کنید چرا که در این مرکز خرید تنها خرید نیست که در انتظار شماست، در زمین یخ دبی مال به اسکی بروید و تجربه سفر خود به دبی را کامل کنید. دبی مال خود به تنهایی یک جاذبه کامل و مفرح برای بزرگسالان و کودکان است. 

نشانی دبی مال : دبی، بلوار محمد بیت رشید، دبی مال

 

دبی-مال-دبی

 

 

تفریحگاه  یخچالی دبی

اگر فکر می کنید که این تفریحات برای شما کافی نیستند و می خواهید هیجان بیشتری را تجربه کنید، این اولین تفریحگاه یخچالی با دمای زیر صفر درجه است . بر روی صندلی های یخی بشینید و بر روی میز های یخی با خوردن یک غذای لذیذ و یا یک نوشیدنی دلچسب از سفر به دبی لذت ببرید. از تماشای مجسمه های یخی دور تا دور این سالن دیدن کنید و با انها عکس سلفی بگیرید. گشت و گذار در سالن یخچالی دبی بی شک یکی از تجربه های منحصر به فرد سفر به دبی خواهد بود، در دل گرمای تابستان، سرما را حس کنید و از داغی شکلات داغ و یا کاسه سوپ داغ لذت ببرید.

نشانی تفریحگاه  یخچالی : دبی ، خیابان شیخ زاید، مرکز میدان تایمز، Chill Out Ice Lounge

 

 Chillout Ice Lounge

 

 

پارک آبی آکوا وِنچِر دبی

پارک آبی آکوا وِنچِر مکانی مناسب برای تمام افراد خانواده است، از رود خانه های آرام تا رود خانه های خروشان و پر سرعت و قسمت های هیجان انگیز دیگر برای شما حتما جذاب خواهد بود. پارک آبی آکوا وِنچِر درست کنار یکی از معروف ترین هتل های دبی ، هتل آتلانتیس دبی واقع شده است و مهمانان هتل آتلانتیس بدون پرداخت ورودی به این پارک دسترسی دارند. پارک آبی آکوا وِنچِر دارای منطقه شبیه سازی دریا نیز می باشد، در این قسمت می توانید با دلفین ها بازی کنید، شیر های دریایی را از نزدیک ببینید و در تالاب کوسه ها شیرجه بزنید.

نشانی پارک آبی آکوا وِنچِر : جزیره پالم جمیرا، خیابان کِرِسِنت، آتلانتیس، پارک آبی آکوا وِنچِر

 

پارک-آبی-دبی

برج خلیفه دبی

دبی از آن دسته مکان های توریستی است که بازدید از آن هرکسی را به وجد می آورد. در طول سفر با تور دبی مکان های دیدنی زیبا و متنوعی در انتظار شما خواهد بود، اما بی اغراق یکی از جذاب ترین و نفس گیرترین جاذبه های دبی، برج مشهور خلیفه دبی است.

برج خلیفه بلند ترین برج ساخته شده و دست سازه بشر در دنیا است. بیشتر توریستان پیش از اینکه عازم سفر با تور دبی شوند، اطلاعات کامل و لازمی درباره برج خلیفه دبی کسب می کنند و یا حتی بلیط بازدید از این برج را از پیش سفر به صورت آنلاین رزرو می کنند.

در طول سفر به دبی برنامه ریزی و استفاده درست از زمان از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است که می بایست به آن توجه کرد. مراقب گیر کردن در ترافیک های سنگین دبی باشید و مسیرها را هوشمندانه انتخاب کنید.

برج-خلیفه-دبی

 

آشنایی با برج خلیفه دبی

 برج خلیه دبی با بیش از 828 متر ارتفاع و 160 طبقه به عنوان مرتفع ترین برج جهان شناخته شده است. ساخت این برج در سال 2004 آغاز شد و 6 سال بعد یعنی در سال 2010 به مرحله بهره برداری رسید. برج خلیفه دبی دارای بیش از هزار واحد آپارتمان، 4 استخر، یک کتابخانه و 49 واحد اداری است. همچنین در این برج یکی از لوکس ترین هتل های دبی با 160 اتاق ساخته شده است. این هتل در طبقه پایینی واقع شده و به نام طراح مد ایتالیایی جورجیو آرمانی نامگذاری شده است. نام خلیفه توسط شیخ محمد بن راشد، امیر دبی و به افتخار او انتخاب شده است. این برج از زمان بهره برداری تا کنون دارای 7 رکورد جهانی زیر است:

 • بزرگ ترین بالکن 
 • آسانسور با بیشترین مسافت طی شده
 • بلندترین آسانسور باربری جهان
 • دارا بودن بیشترین طبقات یک برج در جهان
 • دارا بودن بیشترین مساحت طبقات
 • بلندترین برج جهان
 • بلندترین سازه جهان که بدون کمک کابل یا وسیله نگه دارنده سرپا است.

 

طراحی برج خلیفه دبی

طراحی برج خلیفه دبی توسط شرکت SOM آمریکا و مهندس طراح آدریان اسمیت انجام شده است. معماری این برج بر اساس طبیعت صحرا و معماری اسلامی و تلفیق آن با مدرنیته صورت گرفته است. طراحی گل صحرایی آن باعث شده است که حتی بلندترین طبقات نیز در برابر نیروی باد مهار شده و تمامی طبقات نمایی ایده آل و زیبا داشته باشند. در طراحی برج خلیفه دبی همچنین از یک طاق استفاده شده که نشان دهنده ترکیب معماری آن با معماری اسلامی است.

 

هزینه ساخت برج خلیفه

برای ساخت برج خلیفه بیشتر از 12 هزار کارگر به مدت 22 میلیون ساعت زمان مشغول به کار شدند. جالب است بدانید که هر شیشه ای که در نمای بیرونی برج خلیفه استفاده شده، دارای روکش بیرونی با خاصیت صرفه جویی در انرژی و محدود کردن گرمای خورشیدی است. در نهایت برای ساخت بلند ترین برج جهان، برج خلیفه دبی، 1.5 بیلیوم هزینه شد که تقریبا 90 درصد از ساختمان داخلی آن به فروش رسید.

 

آشنایی با طبقات مختلف برج خلیفه دبی

همان طور که در بالا نیز اشاره شد این برج رویایی 160 طبقه دارد که برخی از آن ها اداری، برخی مسکونی و برخی توریستی و تفریحی است. در ادامه کمی بیشتر با طبقات مهم این برج آشنا خواهیم شد.

طبقات 125 تا 148 برج خلیفه دبی 

زمانی که شما به این طبقات پا می گذارید، دبی را از بلندترین ارتفاع ممکن و در یک چشم انداز 360 درجه ای خواهید دید. این طبقات دارای یک آسانسور اختصاصی بوده و حس پروازی بی نظیر را به شما القا خواهد کرد. 

طبقات 112تا 154 برج خلیفه دبی

یکی از لوکس ترین واحدهای اداری و شرکت های بین المللی را می توانید در طبقات اداری برج خلیفه یعنی طبقات 112 تا 154 آن ببینید. طبقات دارای این برج 37 طبقه بوده و معماری اروپایی و مدرن بیش از معماری اسلامی در این طبقات به چشم می خورد. این طبقات نیز دارای آسانسور اختصاصی بوده تا افراد را از پارکینگ مستقیما به طبقه 123 برساند.

طبقات برج خلیفه دبی

طبقات برج خلیفه دبی

طبقه 124 برج خلیفه دبی

در این طبقه یکی از پیشرفته ترین رصد خانه های دنیا را مشاهده می کنید. در کنار دوربین ها و تلسکوپ های فوق حرفه ای، یک مولتی مدیای پیشرفته تاریخ دبی و شگفتی های برج خلیفه را به بازدید کنندگان معرفی می کند. در بازدید از دبی و برج خلیفه، بازدید از این طبقه را حتما جز برنامه های خود قرار دهید.

طبقه 122 برج خلیفه دبی

در طبقه 122 برج خلیفه و در ارتفاع 442 متر از سطح شهر یکی از لاکچری ترین رستوران های جهان طراحی و ساخته شده است. در این مکان شیک با چشم انداز حیرت انگیز از مرکز دبی و خلیج نشسته و یکی از غذاهای منو ای که با دقت و نواوری تنظیم شده را سفارش دهید. در رستوران مشهور Michelin برج خلیفه، سر آشپز مشهور به نام  Jerome Lagarde  با تجربه 20 ساله خود، طعم بی نظیر و به یاد ماندنی غذا ها را تضمین می کند.

طبقات برج خلیفه دبی

طبقات 38 و 39

یکی از لوکس ترین ترین هتل های جهان، هتلی است که در طبقات 38 و 39 این برج طراحی و ساخته شده است. اتاق های این هتل همگی دارای چشم اندازی فوق العاده به شهر، خلیج و بیابان داشته و دارای یک اتاق اختصاصی با 390 متر مساحت است. این هتل توسط جورجیو آرمانی طراحی شده است.

طبقات 152 تا 154

 

در این طبقات مرتفع ترین سالن لانژ جهان وجود دارد و شما می توانید در آن یک میان وعده خوشمزه مانند قهوه ناب عربی را امتحان کنید. در ارتفاع 585 متری شما می توانید با استفاده از تلسکوپ و یا چشم عادی طلوع یا غروب خورشید را دیده و یا خودتان را در میان ابرها تصور کنید.

تصاویر برج خلیفه

 

برج خلیفه دبی

برج خلیفه دبی src=

برج خلیفه دبی

رستوران های برج خلیفه دبی

 

در برج خلیفه دبی در طبقات مختلف آن رستوران های بین المللی متعددی وجود دارد که در هر کدام از آن ها سرآشپزانی معروف و شناخته شده فعالیت می کنند.

رستوران اتمسفر

 

این رستوران در طبقه 122 و ارتفاع 440 متری برج واقع شده و سه فضای لوکس غذای خوری برای پذیرایی از مهمانان دارد. در این رستوران سرآشپز جروم لاگارد فعالیت می کند که بیش از 20 سال سابقه کار حرفه ای دارد.

رستوران های آرمانی 

 

در برج خلیفه دبی چندین رستوران آرمانی برای افراد مختلف با سلیقه های مختلف وجود دارد. 

رستوران آرمانی امل بهترین مکان برای تجربه غذاهای تند و پر ادویه هندی است. در این رستوران شما می توانید در کنار سرو یک غذای عالی از چشم انداز زیبای فواره دبی نیز لذت ببرید.

در رستوران آرمانی هاشی می توانید لذیذترین غذاهای ژاپنی را با موادی تازه و کاملا ارگانیک امتحان کنید.

اگر به غذاهای ایتالیایی یا پیتزاهای مخصوص این کشور علاقه مند هستید، رستوران ایتالیایی آرمانی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

رستوران مدیترانه ای ارمانی به شما تجربه فراموش نشدنی غذاهای یونانی، اسپانیایی و مدیترانه ای را هدیه خواهد کرد.

در رستوران آرمانی دلی همچنین می توانید انواع غذاهای قاره اروپا را امتحان کرده و طعم هایی را بچشید که تا کنون در زندگی خود امتحان نکرده اید.

 

هزینه اقامت در هتل آرمانی برج خلیفه دبی و امکانات آن

 

هتل آرمانی  با 11 طبقه در قلب شهر رویایی دبی قرار داشته و در مقایسه با دیگر هتل های خوب دبی، قیمت بسیار مناسبی با توجه به سرویس و خدمات عالی خود دارد. هزینه یک شب اقامت در هتل آرمانی با توجه به نوع اتاق و خدماتی که انتخاب می کنید می تواند به شبی 1700 دلار برسد! این هتل دارای امکانات زیر است:

سالن اسپا 
مسیر اختصاصی به مرکز خرید دبی مال
دکوراسیون ویژه و بسیار شیک 
تکنولوژی پیشرفته در تمامی اتاق ها
اینترنت رایگان
 7 رستوران با منو های متنوع ایتالیایی، مدیترانه ای، ژاپنی و هندی 
 بار عالی 
استخر شنا سرپوشیده و سرباز
مرکز فیتنس یا بدنسازی کاملا مجهز
شاتل فرودگاه 
اتاق خانوادگی
پارکینگ رایگان
مسیر 20 دقیقه ای تا فرودگاه بین المللی دبی

هتل آرمانی دبی

هتل آرمانی دبی

هتل آرمانی دبی-

پلان برج خلیفه

 

پلان برج خلیفه دبی

هزینه بلیط بازدید از برج خلیفه دبی

با رزرو بلیط برج خلیفه دبی می توانید از طبقات 148، 125 و 124 بازدید کنید. به شما قول می دهم این بازدید یکی از هیجان انگیزترین و متفاوت ترین بازدیدهای سفر شما خواهد بود. 

هزینه بلیط برج خلیفه برای افراد بالای 12 سال : شروع قیمت از 500 درهم 

قیمت بلیط پنت هوس: 224 درهم

برای کودکان بین 4 تا 12 سال : شروع قیمت از 370 درهم

و برای کودکان زیر 4 سال رایگان می باشد.

 

برج-خلیفه-دبی-9

برج خلیفه دبی

 

برج خلیفه دبی

برج خلیفه دبی

جاذبه های اطراف برج خلیفه دبی 

1. مرکز خرید دبی مال 

2. بازار البهار

3. هتل آرمانی دبی

4. مرکز خرید آدرس دبی

5. هتل ویدا دبی – Vida Hotel

6. هتل منزل دبی – Manzil hotel

7. هتل رُو دبی - Rove Hotels

8. هتل پَلِسی دبی - Palace

چطور به برج خلیفه دبی برسیم ؟

1.اول از همه پرواز شما به دبی است، پس از اینکه پرواز شما در دبی به زمین نشست به وسیله یکی از وسایل عمومی، تاکسی، مترو یا اتوبوس به سوی محل اقامت یا هتل رزروی خود بروید. به شما توصیه می کنیم برای کاهش هزینه های اضافی و صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد، در هتل های نزدیک به ایستگاه های مترو اقامت کنید.

2.بیشتر توریست ها به محض رسیدن به دبی، به بازدید از برج خلیفه نمی روند و این کاری درست هست. بهتر است بلیط یا تیکت برج خلیفه را از پیش به صورت آنلاین رزرو کنید، از بلیط رزرو شده پرینت بگیرید و اولین شب را در هتل اقامت خود استراحت کنید.  صبح، پر انرژی به دور از تایم شلوغی برج خلیفه، عازم بازدید این برج زیبا شوید.

3.جوری برنامه ریزی کنید که 30 الی 45 دقیقه پیش از زمان رزروی بازدید به برج برسید. در غیر این صورت، در صف طولانی از بازدید کنندگان خواهید ماند.

4.از هتل محل اقامتتان در دبی دو راه برای رسیدن به برج خلیفه دارید :

الف – از هتل یک تاکسی به برج خلیفه کرایه کنید.

ب – سوار مترو (MRT) دبی شوید و به سوی برج خلیفه بروید.

انتخاب بین این تاکسی و مترو به چند فاکتور بستگی دارد. اگر در هتلی اقامت دارید که نزدیک به ایستگاه مترو دبی نیست و یا در صورتی که می خواهید همراه با چند نفر دیگر به بازدید از برج خلیفه بروید، کرایه تاکسی در برخی از حالات برای شما بهتر خوهد بود. البته میزان ترافیک مسیر را نیز می بایست پیش از حرکت چک کنید.
در غیر این صورت برای بازدید از برج خلیفه، بلیط یک روزه مترو دبی را خریداری کنید. استفاده از مترو بسیار ارزان تر از تاکسی است و مزایای دیگری نیز دارد. رهایی از ترافیک خیابان ها از مزایای دیگر استفاده از مترو است که می تواند شما را ساعت ها جلو بیاندازد.

بعد از بازدید از برج خلیفه، از بلیط یک روزه مترو خود می توانید برای برگشت و گشت و گذار در سطح شهر بدون پرداخت هزینه استفاده کنید. این در حالیست که برای گرفتن تاکسی باید مجددا هزینه اضافی پرداخت کنید.

5.اگر مترو را برای بازدید از برج خلیفه انتخاب کردید، بقیه راه آسان است. تنها کافیست در ایستگاه مترو با نام " Burj Khalifa" پیاده شوید. از لحاظ جغرافیایی این ایستگاه در مرکز دبی در لاین قرمز رنگ مسیر مترو دبی واقع شده است.

اگر نمی توانید پیاده روی طولانی داشته باشید، باز هم جای نگرانی نیست می توانید از walkalators استفاد کرده و به راحتی به برج خلیفه برسید.

6.پیاده رو ایستگاه مترو تا برج خلیفه شما را به سوی دبی مال هدایت خواهد کرد. مسیر به گونه ای طراحی شده است که شما برای بازدید از برج خلیفه  مجبور به گذر ازمرکز خرید دبی مال، بزرگ ترین مرکز خرید دنیا، خواهید بود.

7.اگر پیش از ساعت 10 صبح به بازدید از برج خلیفه می روید، خواهید دید که همه مغازه ها بسته هستند. بعد از تقریبا 10 دقیقه پیاده روی داخل دبی مال، به ورودی برج خلیفه خواهید رسید.

8.به محض اینکه به ورودی برج خلیفه رسیدید، منتظر بهترین تجربه عمرتان شوید و در صف ورود بیاستید .

این مقاله راهنمای مرحله به مرحله  مسیر از هتل محل اقامتتان تا برج خلیفه دبی است که طبق آخرین تجربه  سفر ما به دبی تنظیم گردیده است.