تور دبی

مرجع تور های ارزان قیمت دبی، تور دبی در بهترین قیمت، تور لحظه آخری دبی 

لیست تور دبی در ارزان ترین قیمت – بی شک دبی یکی از شهر های لوکس و برتر دنیاست که به دلیل لوکس ترین هتل های 7 ستاره دنیا، بزرگ ترین مراکز خرید جهان و مکان های دیدنی خاص و درجه یک به مقصدی منحصر به فرد در میان توریستان و گردشگران شهرت دارد. سفر با تور دبی سفری فراتر از آنچه که انتظارش را دارید خواهید بود، در این شهر از همه چیز بهترین ها را خواهید دید و عجیب ترین ها را تجربه خواهید کرد. 

و البته نا گفته نماند که دبی یکی از مقاصد مهم و محبوب در ایام سال نو و کریسمس نیز محسوب می شود، از حالا می توانید توردبی در کریسمس 2018 و یا تور نوروز 97 خود را رزرو کنید. پیش از آنکه برای سفر با تور دبی عجله کنید، با دیریم دبی همراه باشید تا از ناگفته های دبی مطلع گردید ! 

پرسش های متداول سفر با تور دبی و اطلاعات ضروری سفر به دبی : دانستنی های ضروری سفر با تور دبی

نکاتی در سفربه دبی که همه نمی دانند :  مرجع راهنمای تور دبی

چگونه در دبی با مردم ارتباط برقرار کنم : 15 کلمه پرکاربرد عربی در سفر

نقشه مترو دبی به فارسی، دانلود نقشه مترو دبی :

 

نقشه-مترو-دبی-به-فارسی

تور دبی در لیست سفر های منحصر به فرد، چرا باید با تور دبی سفر کنیم ؟

دبی،  یک شهر لولکس که تلفیقی از رنگ های مختلف سنتی و مدرن است و آن را بی اغراق می توان یکی از شهر هایی دانست که همیشه برای مسافران و توریستان خاص جلوه کرده است. دبی از آن دسته از شهر هاست که در دنیا مانند ندارد و شهری در دنیا توان رقابت با آن را ندارد. اگر از دلایل شهرت و موفقیت دبی بپرسید، باید به 10 دلیل اشاره کنیم :

تور-دبی-بهترین-تور-دبی-ارزان-قیمت

10 چیزی که دبی را به مقصدی لوکس و خاص بدیل کرده :

1.دبی با تاریخچه غواصی مروارید 

اگر قصد سفر با تور دبی را دارید، جالب است بدانید که دبی در سال 1770 شهری ساده  از امارت بوده و صید مروارید اصلی ترین منبع درامد و تجارت در این شهر بوده است. اگر چه در نهایت با پیدایش نفت، نوع تجارت در این شهر به کل عوض شد، اما تاریخچه و سنت غواصی و صید مروارید هنوز با بخشی از تاریخ دبی گره خورده است.

تور-دبی-تور-ارزان-قیمت-دبی-

2. دبی و خانواده سلطنتی امارت و رسانه های اجتماعی

خانواده سلطنتی دبی، خانواده آل مکتوم، در دبی و امارات متحده عربی بسیار محبوب هستند و حتی در شبکه های اجتماعی نیز محبوبیت زیادی دارند. شاهزاده دبی، حمدان بن محمد المکتوم، که با نام Fazza در اینستاگرام شناخته شده، در میان ساکنان دبی ، به خصوص در میان دختران مجرد دبی بسیار محبوب است. در کل دبی  از لحاظ روابط سلطنتی یکی از منحصر به فرد ترین ها در جهان است. آشنایی با خانواده سلطنتی دبی : خانواده سلطنتی دبی 

3.یک چهارم دبی، صحراست

این بیابان عظیم یکی از جنبه های منحصر به فرد دبی است که در سراسر بخش جنوبی امارات متحده عربی گسترش یافته و در اطراف دبی نیز ادامه دارد. بزرگترین شن و ماسه در سراسر جهان، منبعی بسیار محبوب برای ساکن محلی و گردشگران تور دبی، برای آنهایی که می خواهند یکی از زیبا ترین شگفتی های ط��یعی جهان را ببینند می باشد.  تجربه ای متفاوت و به یاد ماندنی در صحرای دبی سافاری دبی : سافاری دبی

تور-دبی-تور-ارزان-قیمت-دبی-2

4.دبی و مراکز خرید و بازار های بزرگ دنیا

برهمگان شهرت دبی در مراکز خرید مدرن و لوکس اش مبراست، دبی شهر لوکس ترین و بزرگ ترین مراکز خرید دنیاست به عنوال مثال : دبی مال دبی را واقعا شهری منحصر به فرد ساخته .  دبی مال که بزرگ ترین مرکز خرید در دنیاست در کنار برج خلیفه، بلند ترین برج در دنیا، واقع شده است. در واقع می توان گفت که دبی مال شهری کوچک با مغازه های مختلف و فروشگاه های متنوع است که در خود زمین اسکی، سینما و چند سینما جای داده است. این مرکز خرید یکی از رویاهای عاشقان خرید در سراسر دنیاست. از دبی مال که بگذریم، در دبی مراکز خرید لوکس و مردن زیادی ساخته شده که باعث شده تا این شهر به بهشت عاشقان خرید معروف گردد. 

تور-دبی-تور-ارزان-قیمت-دبی-3

5.دبی و ثروت تمام نشدنی نفت اش

کشف نفت در سال 1960 دبی را به شهری مگا لوکس تبدیل کرد و سرمایه گذاری در این شهر باعث شد تا دبی به شهری واقعا تک و منحصر به فرد در دنیا بدیل گردد. دبی در زمینه پیشرفت اقتصادی و توسعه در جهان حرف اول را می زند و هیچ شهری قابل قیاس با آن نیست. دبی شهر سرمایه گذاران ثروتمند و همکاری بین ممل های مختلف است. در هیچ کجای دنیا نمی توان چنین شهری را دید و گشت و گذار در چنین شهر بی همتایی را تجربه کرد و این همه توسعه و پیشرفت به دلیل ثروت نفتیست که در این شهر نهفته است.

7.دبی تلفیقی از زندگی سنتی و مدرن

دبی به شدت در میان همه محبوب باقی ماند زیرا این شهر تلفیقی از سنت های قدیمی امارت و زندگی مدرنی بود که نفت مولد آن بود. دبی در حالی که خانه جوامع گوناگون تبعیتی است، شهر خانواده سلطنتی و محلی دبی نیز باقی مانده. با این حال، با همه سنت ها دبی یک شهر پویا باقی می ماند.

دانستنی های دبی - نکاتی که پیش از سفر با تور دبی باید بخوانید تا بدانید : 10 نکته که پیش از سفر به دبی باید بدانید

تور-دبی-تور-ارزان-قیمت-دبی-4

9. دبی، بزرگ ترین کار آفرین دنیا

یکی از بزرگ ترین شهر های کار آفرین دنیا دبی است، شهری که به سوی نوآوری، خلاقیت و کسب و کار های جدید باز است و برای آنهایی که می خوهند رئیس خود باشند، دبی سرزمین فرصت هاست. دبی دارای مناطق ویژه ایست، نظیر شهر مدیا، شهر اسپرت و شهر اقتصادی که این مناطق برای هرکسی که می خواهد کارآفرین شود یک زمینه رشد و پلت فرم جدید است. 

10.دبی و غذا های سنتی بی نظیراش 

اگر چه کمتر کسی از شهرت غذا های سنتی دبی با خبر است، غذا های سنتی امارت  یکی از منحصر به فرد ترین غذا ها در دنیاست. ترکیب کردن مواد غذایی محلی این شهر با مواد غذایی هندی و آفریقایی به غذا ها طعمی بی نظیر داده که اقامت در دبی را بیش از پیش لذت بخش و به یاد ماندنی کرده است. علاوه بر این به شما توصیه می کنیم تا در طول سفر با تور دبی، نوشیدن چای کاراک را نیز فراموش نکنید. 

تور-دبی-تور-ارزان-قیمت-دبی-5