مد و فشن در دبی، دبی شهر عاشقان فشن و لباس

مد و فشن در دبی، دبی شهر عاشقان فشن و لباس

راهنمای عاشقان مد، فشن و لباس در دبی - در دبی کجا خرید کنیم

دبی شهری مشهور برای تمام کسانیست که به دنبال استایل و مد هستند، از این رو یکی از دلایل سفر با تور ارزان دبی خرید از مراکز خرید بزرگ و معروف دبی است. از اجناس محلی گرفته تا وسایل برند لاکچری و لوکس همه را می توانید در مراکز خرید دبی پیدا کنید. دبی شهریست که عاشقان مد و لباس در لیست مکان های دیدنی حتمی خود قرار می دهند. در ادامه با بهترین مکان ها، بازار ها و مراکز خرید دبی برای خرید استایل های شیکی که به دنیای فشن معرفی شده آشنا خواهید شد

بهترین مراکز خرید دبی برای عاشقان مد و لباس

بازار مدینه جمیرا دبی - Souk Madinat Jumeirah 

برای آنهایی که به دنبال اجناس محلی و قدیمی ، این مرکز خرید مدرن از مراکزیست که بایست در طول سفر به دبی حتما سری به آن بزنند.  بازار مدینه جمیرا دبی بهترین مغازه های فشن و مد را در خود عرضه کرده است. در این مرکز خرید منحصر به فرد هر چیزی که بخواهید می توانید پیدا کنید ، از زیور آلات و جوراب گزفته تا لباس و وسایل خانه . علاوه بر این مرکز خرید میدنه جمیرا مکانی مناسب برای تماشی برج العرب نیز می باشد، خرید کنید و از تماشای بزرگ ترین برج دنیا لذت ببرید. 

نشانی بازار مدینه جمیرا دبی - Souk Madinat Jumeirah :

دبی، خیابان Al Sufouh, ، جمیرا، بازار مدینه 

 

طاق فشن و مد - The Fashion Vault

مغاره های طاق فشن و مد بهترین اجناس و .استایل ها را از سرتاسر دبی به نمایش گذاشته ،  این جا جاییست که تمام دیزاینر های مهم دبی دور هم جمع می شود و مهارت خود را به نمایش می کذاردند. طاق فشن دبی یکی از بهترین مراکز خرید دبی برای دیدن خلاقیت و موج فشن و استایل جدید است. در واقع این طاق را می توان سن فشن دیب خواند.

نشانی طاق فشن و مد - The Fashion Vault :

دبی، میرا 3، خیابان ساحل جمیرا، فروشگاه سانست - Sunset Mall

 

خیابان فشن دبی - Fashion Avenue

خیابان فشن دبی که در دبی مال، بزرگترین مرکز خرید دنیا با 1200 مغازه، واقع شده است خیابانی رویایی برای عاشقان مد و فشن است.  همه برند های لاکچری و برند دنیا در خیابان فشن دبی جمع می شوند تا فشن و هنر استایل را به نمایش بگذارند. در خیابان فشن دبی منحصر به فرد ترین و بهترین خرید عمرتان را تجربه خواهید کرد. برند های موجود در این مرکز خرید : Chanel، Valentino، Gucci، Cartier و... 

نشانی خیابان فشن دبی - Fashion Avenue :

دبی، قسمت مرکزی دبی، خیابان اقتصادی مرکزی، دبی مال 

 

منطقه دیزاین دبی -  Dubai Design District

منطقه دیزاین دبی که به d3 در دبی معروف است از دیگر مرکز خرید رویایی برای آنهاییست که به دنبال مد و فشن به روز هستند. برخی از بزرگ ترین مراسمات فشن هر در d3 برگزار می شود، در این مراسمات مهم ترین دزاینرهای دبی مهارت و استعداد خود را به نمایش می گذارند. یکی از مراسمات عجیب Sole DXB است، یک مراسم برای نمایش فشن کفش از معروف ترین برند های ورزشی دنیا. همچین رویدادی در دنیای فشن اتفاق بزرگیست که در آن کنسرت و سخنرانی برگزار می گردد.

 

جام جهانی دبی - Dubai World Cup

مسابقات اسب سواری که در ماه مارس در دبی برگزار می گردد از جالب ترین رویداد های محبوب در دبی است و از آن همه مهم تر جام جهانی می باشد . از سال 1996 علاقه مندان به اسب و مسابقات اسب سواری از سراسر جهان به تماشای یکی از لوکس ترین مساب��ات اسب در جهان به دبی می آیند. اگر در طول سفر به دبی به مسابقات اسب سواری دبی بروید، نا خود آگاه توجه شما به لباس های مهمانان ویژه این مسابقه جلب خواهد شد. در این مسابقه حضور به نام ترین دیزاینر ها و افراد مهمی که خود را برای حضور در این مسابقه آراسته کرده اند به چشم می خورد و این فرصت خوبیست تا در کنار تماشای مسابقات اسب سواری، هنر و مهارت را در لباس های این  افراد ببینند. 

نظرات کاربران
دیدگاه
  • فاطمه ۱۳۹۶/۱۲/۱۸

    بسیار ممنون.عاااالی بود

    ۰
    ۰