درطول سفر با تور دبی چه چیزی را از کجا بخریم، نکاتی که همه نمی دانند

درطول سفر با تور دبی چه چیزی را از کجا بخریم، نکاتی که همه نمی دانند

 سوغاتی در دبی،  از کجا سوغاتی  با قیمت مناسب بخرم

در سر تا سر شهر دبی مراکز خرید بزرگ و متنوع زیادی وجود دارد، اما در برخی از این بازار ها می توانید با قیمت مناسب تری سوغاتی و یا یادگاری تهیه کنید.  برای مثال در میان مراکز خرید ارزان قیمت دبی، بازار الکرامه دبی - Al Karama  Dubai، مرکز خرید اوت لت دبی - Dubai Outlet Mall، دبی مال - Dubai Mall و ... ا زشهرت بالا تری برخوردار هستند. در صفحه مراکز خرید دبی با قیمت مناسب می توانید بهترین مراکز خرید را تهیه سوغاتی انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید که در این بازار ها چانه زدن و تخفیف خواستن آزاد است، مودبانه و دوستانه درخواست تخفیف کنید و اگر قیمت به نظرتان مناسب نبود از مغاز خارج شوید، شک نکنید که مغازه دار شما را صدا خواهد کرد.

وسایل الکترونیکی در بازار های دبی

در دبی می توانید وسایل الکترونیکی از آخرین مدل آیفون تا دیگر سیستم ها و لپ تاپ ها را در پایین ترین قیمت تهیه کنید. پس در طول سفر با تور دبی این فرصت را از دست ندهید به مرکز خرید برجمان – burjuman و یا مرکز خرید سیتی سنتر دیره  - Deira City Centre بروید و وسایل الکترونیکی مورد نظرتان را از هر برندی و هر مارکی در ارزان ترین قیمت تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، آدرس و عکس از این مراکز خرید از صفحه  برترین مراکز خرید دبی دیدن فرمایید. 

در کدام بازار دبی طلا بخریم 

 دبی که به تجارت طلا زبان زد بوده و هست، دارای مغازه ها و مراکز خرید زیادی می باشد که در میان آنها می توان به سُوق اَلذَهـَب -Dubai Gold Souk   از بهترین بازار های طلای دبی اشاره کرد. این بازار که در منطقه دیره قرار گرفته، یکی از بازار های سنتی و قدیمی دبی محسوب می شود. قیمت طلا در این بازار نسبت به مکان های دیگرپایین تر بوده و می توانید طلا از 18 عیار تا 24 عیار را در مغازه ها پیدا کنید. در رابطه با مسیر و اطلاعات بیشتر درباره بازار Dubai Gold Souk می توانید به صفحه  محبوب ترین مراکز خرید دبی مراجعه کنید. 

نظرات کاربران
دیدگاه