هزینه های سفر به دبی : قیمت غذا در دبی

هزینه های سفر به دبی : قیمت غذا در دبی

قیمت مواد غذایی دبی: چیزی که باید انتظار داشته باشید

در صنعت غذا، دبی شهر بهترین و لوکس ترین رستوران ها با آشپز های معروف دنیاست. اگر عازم سفر با تور دبی هستید جالب است بدانید که بر خلاف آنچه که از دبی شنیده اید، غذا خوردن در امارت همیشه آنقدر گران نیست و غذا های خوشمزه ارزان قیمتی را نیز می توانید در سطح شهر به هنگام بازدید از دیدنی های و گشت و گذار در مراکز خرید دبی پیدا کنید. در دبی برای همه با هر بودجه ای مکانی عالی برای صرف غذا وجود دارد. در طول سفر به دبی، لذیذ ترین غذاها را در بهترین رستوران ها ی دبی را از دست ندهید!

هزینه سفر در غذاهای ارزان دبی

فست فود های دبی طرفداران زیادی دارد و این محبوبیت بی دلیل نیست : این غذاها خوشمزه، ارزان بوده و زود آماده می‌شوند. هنگام بازدید از دبی، سعی کنید حتما فست فود محلی را امتحان کنید. مکان‌هایی مانند کافه‌تریای آنتار Antar Cafeteria و Eat and Drink ازاماکن غذا خوری عالی برای صرف غذای فست فود هستند چرا که د در کنار قیمت ارزان، غذا های خوشمزه و خوبی ارائه می دهند.. در آنتار، همبرگر فقط 13 درهم (4 دلار امریکا) هزینه می‌برد. فراموش نکنید که در طول سفر با تور دبی حتما قتاب عربی را امتحان کنید. هاسان مارتار  (ساندویچی مرغ و سیب زمینی سرخ شده) فقط 6 درهم (2 دلار) هزینه دارد. در Eat and Drink، ساندویچ سنتی شوارما فقط 5 درهم (1 دلار) هزینه دارد.

هر دوی این فروشگاه‌های فست فود، تفاوت جالبی با مسیر حرکت سنتی دارند، مشتریان به سادگی می‌توانند بوق بزنند و پیشخدمت‌ها بیرون آمده و سفارش قبول می‌کنند. این باعث می شود که کل فرایند خیلی سریع شود. علاوه بر غذاهای خوشمزه ارزان، هر دو فروشگاه آنتار و Eat and Drink آب‌میوه تازه نیز عرضه می‌کنند و بدین ترتیب غذای نه چندان سالم فست فودی را کمی مغذی‌تر می‌کنند.

انتخاب‌های منطقی برای صرف غذا در دبی

در شهر دبی طیف وسیعی از غذاهای مقرون به صرفه عرضه می‌شود. عاشقان خوراکی‌ها بهتر است فروشگاه‌های محبوب منطقه مانند Reem Al Bawadi و Shekspeare and Co را امتحان کنند. Reem Al Bawadi غذاهای سنتی خاورمیانه عرضه می‌کند و دارای اتمسفری عالی است، این رستوران دارای چندین شعبه در جای‌جای دبی از جمله در جمیرا، مارینا دبی و مرکز شهر است. با غذاهای ارزشمند عربی مانند هوموس، سیب زمینی تند و برگ‌ انگور، قیمت‌ها بین 25 درهم (7 دلار) است. بهترین راه سفارش در اینجا، این است پیش‌غذاهای زیادی انتخاب کنید تا بتوانید بسیاری از غذاهای خاورمیانه‌ای را امتحان کرده باشید.
Shekspeare and Co طراحی کاملا متفاوتی دارد، اما غذاهایی با قیمت مناسب عرضه می‌کند. رستوران غذاهای از سراسر جهان، از صبحانه انگلیسی به قیمت 57 درهم (16 دلار) گرفته تا نان رول بهاری به قیمت 36 درهم (10 دلار) ارائه می‌دهد. دکور فروشگاه قدیمی و دنج، با محیط آنتیک انگلیسی است. این فروشگاه با 37 شعبه در سراسر خاورمیانه از جمله در دبی، ابوظبی، لبنان، کواتار و غیره، کل منطقه را فرا گرفته است.

غذاخوری‌های تجملی

وقتی سخن از رستوران‌های لوکس به میان می‌آید، دبی بهترین‌ها گزینه‌ها ا دارد. بهترین رستوران های دنیا و البته خارق العاده ترین ها در دبی شعبه دارد. نمونه عالی این دسته، رستوران Bagatelle است که یک رستوران فرانسوی مدیترانه‌ای واقع در مرکز شهر است. Bagatelle غذاهای لذیذی، مانند خاویار به قیمت 550 درهم (150  دلار) ارائه می‌دهد. قیمت غذای اصلی این رستوران بین 445 درهم، (121 دلار) و 695 درهم (189 دلار) متغیر است اما ارزش امتحان کردن دارد!

برای غذاخوری نهایی در دبی، رستوران سنتی عربی در مشهورترین هتل دبی، برج العرب Burj Al Arab، یعنی آل ایوان Al Iwan، را امتحان کنید. آل ایوان یک بوفه ناهار با هزینه 450 درهم (123 دلار) برای هر نفر و شام به قیمت 505 درهم (137 دلار) برای هر نفر عرضه می‌کند. این یک فرصت عالی برای دیدن داخل هتل هفت ستاره و تجربه غذاهای عربی است که نظیر آن را هیچ جای دیگری تجربه نخواهید کرد. با تم خاورمیانه‌ای، این رستوران یکی از بهترین نقاط توریستی شهر است.

 
نظرات کاربران
دیدگاه