مراکز خرید دبی و راه و روش چانه زنی در دبی

مراکز خرید دبی و راه و روش چانه زنی در دبی

خریدی ارزان در مراکز خرید دبی، هنر چانه زنی در دبی

در دبی بیش از تماشای دیدنی ها ی حیریت انگیز، سواحل رویایی و مناظر باور نکردنی در انتظار شماست. دبی پر از مراکز خرید متنوع و بسیار زیادیست که هر بیننده با هر سلیقه و سن و سالی را جذب خود کرده است، اگر قصد سفر با تور دبی را دارید، حتما از گشت و گذار و خرید در مراکز خرید لوکس و مدرن دبی لذت خواهید برد. اما این لذت در طول سفر به دبی زمانی دو چندان می شود که بتوانیم اجناس خوب را در قیمتی مناسب خریداری کنیم. 

برای تجربه خریدی ارزان از بهترین اجناس دبی آماده شوید: 

فروشندگان دبی همانند دیگر کشور ها ی دنیا تا از خارجی بودن شما مطلع می شوند و با توجه به توریست بودن شما، قیمتی توریستی نیز به شما خواهند گفت. این بدین معناست که فروشندگان قیمت ها را کمی بالا تر از قیمت واقعی اعلام می کنند. از این رو چانه زنی در هنگام سفر به دبی مخصوصا در ایام  نوروز را فراموش نکنید.

با یک لبخند و یک رفتار دوستانه بر سر قیمت با فروشنده چانه بزنید. اما توجه به نکته پنهان در چانه زنی بسیار مهم است و این تنها نکته ایست که باعث می شود شما در چانه زنی برنده شوید. فروشنده نباید حس کند که پولی را قرار است از دست بدهد، بلکه باید او حس اطمینان شما را دریافت کند و مطمئن شود که  شما هردو بر سر قیمت ای که راضی هستید توافق می کنید.

و اما باید به این نکته نیز توجه کنید که قیمت در مراکز خرید واقع در مناطق گردشگری محبوب دبی، مانند دبی مال، مراکز خرید در اطراف جمیرا  60-80٪ بالا تر هستند. در این چنین مکان هایی تقریبا پیدا کردن قیمت مناسب غیر ممکن است، برای پیدا کردن قیمت های خوب در دبی باید به مراکز خرید ارزان قیمت دبی سر بزنید.

چه اشتباهاتی را هنگام چانه زنی در دبی هرگز مرتکب نشویم ؟

1- مانند یک توریست بی ادب رفتار نکنید، فریاد یا جیغ نکشید

2- پول خود را بر میز و یا روی فروشنده نیاندازید

3- پس از اینکه فروشنده قیمت شما را پذیرفت از خرید خود پا پس نکشید

4- حس شوخ طبعی خود را از دست ندهید، این خرید قرار است برای شما سر گرم کننده باشد

 
نظرات کاربران
دیدگاه