سلفی در زیباترین اماکن دیدنی دبی

سلفی در زیباترین اماکن دیدنی دبی

عکاسی در دبی، لذت عکاسی در دبی

در طول سفر با تور دبی، بنا ها و مناظر دیدنی را خواهید دید که سوژه داغی برای عکاسی و عکس های سلفی هستند، در  دبی نیازی نیست به دنبال سوژه عکاسی باشید. نقطه به نقطه این شهر، زیبا و جذاب است. و اما در ادامه با داغ ترین سوژه ها و منار برای عکاسی در سفر به دبی آشنا خواهید شد، با دیریم دبی همراه باشید :

سافاری صحرا دبی - Desert safari

با سافاری دبی زندگی اقعی عربی را تجربه کنید، از تفریحات و جاذبه های سافاری دبی : شتر سواری، غذای سنتی دبی و نمایش رقص دبی. اطلاعات کامل از سافاری دبی +

سلفی-در-زیباترین-اماکن-دیدنی-دبی-

بازار های دبی - The souks

به بور و دیره سفر کنید تا دنیای قدیم دبی را لمس کنید. دبی قدیم پر است از بازارهای سنتی با اجناس ناب عربی نظیر ادویه، طلا و ... آدرس و اطلاعات کامل بازار های دبی+

سلفی-در-زیباترین-اماکن-دیدنی-دبی-1

کریک دبی - Dubai Creek

کریک مرکز تاریخی باستانی دبی، از کریک به بور و دیره دبی بروید سپس خستگی را با طعم یک شام سنتی  لذیذ از تن به در کنید.

سلفی-در-زیباترین-اماکن-دیدنی-دبی-2

برج خلیفه دبی - Burj Khalifa

سوار آسانسور شوید و به بالای بلند ترین برج دنیا، برج خلیفه بروید. در بالای این برج حتما در زیبایی آنچه که خواهید دید غرغ خواهید شد. بهترین زمان بازدید از برج خلیفه دبی، در هنگام شب است.

سلفی-در-زیباترین-اماکن-دیدنی-دبی-3

نمایش فواره های دبی - The Dubai Fountain

در محوطه دبی مال یک شام لذیذ بخورید و بعد از تماشای بزرگ ترین فواره موزیکال دنیا لذت ببرید، نمایش عصر هر نیم ساعت از 6 عصر الی 11 شب شروع می شود. 

سلفی-در-زیباتری��-اماکن-دیدنی-دبی-4

اپرا دبی - Dubai Opera

بهترین لباس ناهار خوری خود را بپوشیدو به اپرا دبی بروید تا از یک اجرای زنده لذت ببرید.

سلفی-در-زیباترین-اماکن-دیدنی-دبی-5

آکواریوم دبی - Dubai Aquarium

زمانیکه در دبی مال خرید می کنید، فراموش نکنید که به تماشای آکواریوم دبی بروید. این آکواریوم غول پیکر خانه بیش از 140 گونه آبزی و 300 کوسه ماهی می باشد.

سلفی-در-زیباترین-اماکن-دیدنی-دبی-6

کانال آبی دبی - Dubai Water Canal

به یک پیاده روی آرام در کانال دست ساز بشر بروید و در مناظر مرکزی شهر دبی قدم بزنید، فراموش نکنید که از آبشار های مکانیکی این کانال عکس بگیرید.

سلفی-در-زیباترین-اماکن-دیدنی-دبی-7

خیابان آلسرکال - Alserkal Avenue

خیابان آلسرکال واقع در منطقه صنعتی آل Quoz بیشتر از آنچه شما انتظار دارید برای شما فراهم کرده است، در داخل این خیابان شما از 20 گالری هنری پیدا خواهید کرد. این مرکز فرهنگی میزبان نمایشگاه ها و رویدادهای پاپ محبوب نیز می باشد.

سلفی-در-زیباترین-اماکن-دیدنی-دبی-8

برج العرب - Burj Al Arab

یک پیاده روی در کنار ساحل کیت، یک بستنی با طعمی عالی و خنک، یک عکس زیبا از یکی از مشهورترین هتلهای دنیا - Burj Al Arab از منظره کنار ساحل کایت.

سلفی-در-زیباترین-اماکن-دیدنی-دبی-9

مارینا دبی - Dubai Marina

در یکی از کافه ها و یا رستوران های دبی غذت بخورید و یا اگر دل و جرات کافی دارید، شام خوردن در آسمان را تجربه کنید. علاوه بر این، قایق سواری در مارینا دبی یکی از متفاوت ترین تجربه های عمرتان در طول سفر به دبی می باشد.

سلفی-در-زیباترین-اماکن-دیدنی-دبی-10

ساحل جمیرا

ساحل جمیرا از مکان های تفریحی محبوب دبی در روزهای آفتابیست. در کنار قدم زدن در ساحل حمیرا می توانید از شتر سواری کنید، از تفریحات آب متنوع لذت ببرید و یا در رستوران های جمیرا غذا بخورید.

پیست ماشین دبی - Dubai Autodrome

مهارت رانندگی خود را با برترین ماشین های دبی مهک بزنید، در پیست ماشین دبی با دوستان خود مسابقه بگذارید و با سرعت دیوانه وار رانندگی کنید.

سلفی-در-زیباترین-اماکن-دیدنی-دبی-11

 
نظرات کاربران
دیدگاه
  • سارینا ۱۳۹۹/۰۹/۲۱

    سلام بسیار زیبا ممنون بابت عکس های جالب و مطالب مفیدی که میذارید

    ۰
    ۰