سفرنامه دبی، سفر 5 روزه به دبی

سفرنامه دبی، سفر 5 روزه به دبی

سفرنامه دبی در سفر 5 روزه به دبی، سفرنامه دبی برای 5 روز

سفرنامه دبی - دبی شهری  با دیدنی ها و تفریحات متنوع  به مقصد توریستی  و دیدنی تبدیل شده که  پیش از این انسان در رویا های خود  به دنبال آن بوده، دبی همیشه در نوآوری و ابداع اول بوده و این امر مزید بر علت شده تا دبی در میان توریست های سراسر دنیا به شهری محبوب و خوش آوازه شناخته شود. اگر قصد سفر به شهر رویا ها را با تور دبی را دارید، پیش از آنکه برای بازدید از مکان های دیدنی دبی هیجان زده شوید، دانستنی های لازم برای سفر به دبی را دنبال کنید و از تجارب توریستانی که به این شهر سفر کرده اند بهره ببرید. 

حداقل یک بار می بایست به دبی سفر کرد، مهم نیست که یک سفر یک روزه به دبی دارید و یا به مدت دو هفته در دبی اقامت می کنید، در این شهر هرگز احساس کسلی نخواهید کرد، و اما اگر میخواهید سفری 5 روزه به دبی داشته باشید، پر کردن روز ها و شب های زنده در دبی سخت نیست اگر و تنها اگر با مکان های دیدنی محبوب شهر آشنا باشید و از پیش برنامه سفر خود به دبی را آماده کرده باشید. 

سفرنامه-دبی-سفرنامه-های-جدید-دبی-1

سفرنامه دبی در سفر 5 روزه به دبی، برنامه سفر 5 روزه به دبی :

سفرنامه دبی، روز اول در دبی : بازدید از مراکز خرید دبی 

پس از فرود هواپیما  در دبی ، توریست ها شاید بخواهند کم کم در دل دیدنی های شهر غرق شوند، از این رو اولین مقصد دبی مال است. دبی مال یکی از مراکز خرید مطرح و معروف در دبی است و بزرگ ترین مرکز خرید دنیاست. در دبی مال از آکواریوم دبی دیدن کنید و از فروشگاه های برند و مارک در قیمتی مناسب خرید کنید. یکی از جاذبه های مهم دبی مال فواره موزیکال غول پیکر در محوطه آن و برج خلیفه است. ، برج خلیفه دبی، بلند ترین آسمان خراش دنیا از مکان های دیدنی درجه یک دبی در طبقه 14 ام دبی است. برای آنهایی که می خواهند زاویه ای کامل از شهر دبی را در روز اول ببینند، توصیه می کنیم تا بلیط بازدید از برج خلیفه را آنلاین رزرو کنند. 

نشانی دبی مال : مرکز شهر دبی، خیابان مرکزی فاینَنشال، دبی مال 

سفرنامه-دبی-سفرنامه-های-جدید-دبی-2

سفرنامه دبی، روز 2 ام در دبی : ملحق شدن به تور دبی 

 یک روزه کامل زمان کافی و ایده آل برای دیدن دبی جدید است، منظور از دبی جدید، بازدید از هر آن چیزیست که در طول 40 سال اخیر ساخته شده، نظیر برج العرب، بازار مدینه جمیرا، پالم جمیرا، مارینا دبی، سواحل جمیرا و مرکز شهر دبی. 

هر کاری که بخواهید و اراده کنید می توانید در کوتاه ترین زمان انجام دهید، به یکی از تور های گردشگری دبی بپیوندید و از سرتاسر دبی دیدن کنید و یاانفرادی سفر کنید و با تاکسی و مترو به بازدید مکان های دیدنی جدید دبی بروید. 

 تفریحات دیوانه وار و هیجان انگیز دبی  : 10 تفریح برتر دبی

سفرنامه-دبی-سفرنامه-های-جدید-دبی-3

سفرنامه دبی، روز 3 ام در دبی : به بازدید دبی قدیمی بروید

منطقه قدیمی دبی جاییست که می توان در آن تاریخ دبی را به الواقع حس کرد. کریک دبی جاییست که باید به دنبال تاریخ دبی باشید، کریک دبی ز ناحیه تاریخی و قدیمی شهر محسوب می شود و در خود چند جاذبه مهم را پنهان کرده. به موطه دبی در کریک دبی بروید و از تاریخ دبی بشنوید، از دورانی که هنوز دبی، دبی نبود و به شهری مدرن تبدیل نشده بود. به پیاده روی در خیابان قدیمی بستاکیا – Bastakiya بروید و از گالری هنر دیدن کنید. پس از آن برای صرف ناهار به رستوران Basta Art Cafe بروید و خود را مهمان یک ظرف غذای سنتی خوشمزه عربی کنید. شاید قلب تپنده منطقه قدیمی دبی بازار طلا  و بازار ادویه باشد، این دو بازار برای توریست ها, تور دبی و اهالی حائز اهمیت هستند. برار رفتن به کریک دبی تنها کافیست به قیمت 1 درهم سوار یکی از قایق های مسافربری شوید. 

سفرنامه-دبی-سفرنامه-های-جدید-دبی-4

سفرنامه دبی،  روز 4 ام در دبی : سافاری در صحرای دبی 

مسافران یا نباید به دبی سفر کنند، و یا اگر سفرمی کنند نباید سافاری دبی را از دست بدهند. تور های سافاری دبی شما را به قلب فرهنگ و رسوم امارت هدایت می کنند، جایی که صحرای ماسه ای دبی زیبایی بی همتایی را به چشمان توریست های تور دبی هدیه می کنند. سافاری دبی شامل : اسکی روی ماسه ها، شتر سواری، نمایش رقص عربی، غذای سنتی عربی در چادر های سنتی و قلیان می شود. 

سفرنامه-دبی-سفرنامه-های-جدید-دبی-5

سفرنامه دبی، روز 5 ام در دبی : پیش به سوی خانه 

 امروز روزیست که به دبی باز خواهید گشت و سوار پرواز برگشت خود خواهید شد، در این روز به خرید سوغاتی های دبی بروید و برای بازگشت آماده شوید.ذبی دارای ترمینال بین المللی اختصاصی خود است و دارای مرکز خرید برای مسافران است. توصیه می کنیم تا کمی زود تر از زمان پرواز به فرودگاه بروید تا از غذفه سوغاتی فرودگاه نیز دیدن کنید. 

سفرنامه-دبی-سفرنامه-های-جدید-دبی-6

 
نظرات کاربران
دیدگاه